Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mutatja igy nekem a filmet?

Miért mutatja igy nekem a filmet?

Figyelt kérdés

Lehusztam egy filmet ami 4 partos,de nem rar ha nem avi lenne,de nem játsza le csak az első partot ami 24:22 perces,de ha le mediainfózom akkor meg eszt irja:Complete name : C:\Users\Marian\Downloads\Csajok maffiája.avi.001

Format : AVI

Format/Info : Audio Video Interleave

File size : 200 MiB

Duration : 1h 32mn

No ez hogy van?ez milyen formátum? ha meg ki akarom nyitni a többi partot akor meg nem nyitja.Kivéve az első partot aszt ki nyitja.


2011. nov. 21. 19:28
1 2 3
 21/28 coopper ***** válasza:

Igen.


Az "á" betűvel van gondja mivel az általd linkelt képen ott ahol az "á" betűknek kellet volna szerepelnie mindenűtt "ß" betű van.


Nyisd meg a jegyzettömbel a pakol1.cmd filét és nézd meg, hogy az "á" betűk "á" betűnek látszanak-e vagy "ß" betűnek, ha "ß" betűnek látszanak akkor javitsd át őket "á" betűkre merntsd el, majd inditsd el a pakol1.cmd filét.


Ha az "á" betűk "á" betűknek látszanak akkor az nevezd át az összes darabot "a" betüsre :


Csajok maffiája.avi.001 -> Csajok maffiaja.avi.001

Csajok maffiája.avi.002 -> Csajok maffiaja.avi.002

Csajok maffiája.avi.003 -> Csajok maffiaja.avi.003

Csajok maffiája.avi.004 -> Csajok maffiaja.avi.004


illetve nyisd meg a pakol1.cmd filét és ott is javitsd át a fájlnevekben lévő "á" betűket "a"-ra. Mentsd el, majd inditsd el.


Sok sikert.

Üdv.

2011. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

ugyan ugy csinálta ahogy elébb volt mert ki megy magatól ahogy megnyomom a bilentyüt ki is megy.Bedig jól csináltam.

[link]

én nem értem ha meg a totalcomander-ral csinálom akkor meg csak kettöt tesz ossze de többet nem .:(

2011. nov. 24. 17:16
 23/28 coopper ***** válasza:

Plussz szóközök vannak a pakol1.cmd-ben.


Minden kiterjesztés után vagy egy felesleges szóköz, illetve a végéről hiányzik egy szóköz


nem 001 szóköz aztán időzőjel és pluszjel, hanem 001 és rögtön utánna idézőjel és plusz jel (rossz : 001 "+ jó:001"+ de ugyenez vonatkozik a 002-re is a 003-ra is és a 004-re is, a 004-nél viszont az idézőjel után kell egy szőköz.


Ha átnevezted a fájlokat "á" betüsről "a" betüsökre akkor ezzel próbáld : [link]


Sok sikeret.

2011. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
3mat össze tett,de a Csajok maffiaja.avi.002 nem tette.Most mit csináljak?
2011. nov. 24. 18:17
 25/28 coopper ***** válasza:

1. Töröld ki a letrejött Csajok_maffiaja.avi-t. hisz nem jó.


2. Nevezd átt a darabokat a következők szerint :


- Csajok maffiája.avi.001 -> csm.001

- Csajok maffiája.avi.002 -> csm.002

- Csajok maffiája.avi.003 -> csm.003

- Csajok maffiája.avi.004 -> csm.004


3. Inditsd el a Totalcommandert


Keresd meg a csm.001 fájlt, állj rá, majd a Fájl menű - Fájlegyesités parancsával egyesitsd a négy darabot a megjelenő ablak végére ird be a létrejövő fájl nevét (Csajok_maffiája.avi) majd nyomd meg az ok gombot.


4. Vagy használd a Fjoiner progit.


5. Vagy használd ezt az átnevezett fájlokhoz : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2011. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Jé,sikerült jujj,de köszönöm a segitségeteket és hogy ki tartóak voltatok mert nagyon nem értetem,de aszt hiszem hogy má megértetem. téleg mindenkinek esküszöm örökre hálás leszek nektek Nagyon köszönöm!!!!
2011. nov. 24. 18:58
 27/28 coopper ***** válasza:

Ennek örölük.


Megkérdezhetem, melyik módszerrel sikerült a dolog ?

2011. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
hát a pakol1.cmd verzióval sikerült.valamék + jel nem jó helyen volt és azé nem ment.
2011. nov. 24. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!