Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mutatja igy nekem a filmet?

Miért mutatja igy nekem a filmet?

Figyelt kérdés

Lehusztam egy filmet ami 4 partos,de nem rar ha nem avi lenne,de nem játsza le csak az első partot ami 24:22 perces,de ha le mediainfózom akkor meg eszt irja:Complete name : C:\Users\Marian\Downloads\Csajok maffiája.avi.001

Format : AVI

Format/Info : Audio Video Interleave

File size : 200 MiB

Duration : 1h 32mn

No ez hogy van?ez milyen formátum? ha meg ki akarom nyitni a többi partot akor meg nem nyitja.Kivéve az első partot aszt ki nyitja.


2011. nov. 21. 19:28
1 2 3
 11/28 coopper ***** válasza:

Igen, amikor a jegyzetfüzetben elmented a belemásolt sorokat akkor jön létre a pakol.cmd programocska.


Aztán csak el kell inditani.

2011. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Pedig mindent ugy csináltam ahogy meg van irva ide,nem tudom esküszöm eddig minden ment nekem,de ez a fájl össz ilesztése nem megy.
2011. nov. 23. 20:47
 13/28 coopper ***** válasza:

OKé.


Próbáljuk másképpen.


A Fájl átnevezése megy ?


Nevezd át a letöltött első darabot Csajok maffiája.avi.001 -ről csm.001-re.


A második darabot Csajok maffiája.avi.002-ről csm.002-re.

A harmadikat Csajok maffiája.avi.003-ról csm.003-ra.

A negyediket pedig Csajok maffiája.avi.004-ről csm.004-re.


Mos pediglen próbálkozhatsz Totalcommanderrel, Ráállsz a csm.001-re és Fájlmenű-ben Fájlegyesités parancsal, aztán megadod neki a nevet, csm.avi.


Vagy a másik programmal az Fjoiner-rel.


Sok sikert. Üdv.

2011. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
De ha elinditom total-ban akkor csak ki jön a jegyzetfüzetlap,de nekem jegyzetfüzet nincs mert nekem win7-em van,de szerintem az egy.Ja és azok a + jelek is kellenek? meg az a copi b is? nem értem esküszöm
2011. nov. 23. 20:53
 15/28 coopper ***** válasza:

Igen kellenek a + jelek is meg a copy /b is.


Hogy megértsd :


A copy az másoló parancs a /b kapcsoló azt modja meg a copy parancsnak, hogy "binárisan" azaz bájtról bájtra másoljon, a + jelék pedik azt modják meg a copy parancsnak, hogy azokat a fájlokat amik fel vannak sorolva egymás után másolja át és hozza létre az új fájlt.


De win7-ban is van jegyzettömb. Abban is ugyanugy el lehet menteni a jegyzettömb tartalmát.


Ha rákattintasz kétszer a pakol.cmd-re és a jegyzettömbel nyitja meg akkor az azt jelentheti, hogy nem cmd-ként van elmentve, hanem TXT-ként, próbáld átnevezni cmd-re.


Sok sikert. Üdv.

2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
átnevesztem ki is nyitotta,de mindjárt is be is csukta magától asse lehett látni,hogy mi van oda irva,de tegyük fel hogy ez sikerült,de akkor hova rakta a fájlt amit össze tett?
2011. nov. 23. 21:14
 17/28 coopper ***** válasza:

Ugyanoda, ahol a darabok voltak.


De ha nagyon gyorsan csinálta akkor lemarad a parancs utolsó része (mivel az egy soros parancsot itt kétsorba törte) vagy nagyon gyors a géped.


Nyisd meg ujra a pakol.cmd-t a jegyzettömbel és a második sorba ird be a következőt : pause

Majd mentsd el.


Ekkor ha elvégezte a feladatot megáll és várni fog egy gombnyomásra, igy az esetleges üzeneteket is láthatod.


Ha nem azt irja, hogy 1 file copyed, vagy valami hasonló akkor valószinűleg nem jó.


Akkor ujra nyisd meg a pakol.cmd filét a jegyzettömbel és ellenőrizd le ,hogy benne van-e mind a négy darab, a nevek jók-e és hogy az első sor végén ott van-e szőközzel elválasztva a létrejövő file neve : Csajok_maffiája.avi Ha nincs ott akkor azt még ird be és próbáld ujra.


Üdv

2011. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

igy nész ki a fájlok,de csak az ekső partot játsza le,de asztis csak 22:25percig igy van a fájlok: [link]


igy meg a pakol cmd:text-be [link]


de sehogyse nem sikerul :(

2011. nov. 24. 16:13
 19/28 coopper ***** válasza:

Szia.


Mentsd le ezt a darabok mellé :


[link]


Majd inditsd el a pakol1.cmd parancsot és nézd meg hogy létrejött-e a Csajok_maffiája.avi összapakolt darab.


Sok sikert.

Üdv.

2011. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

oszt most aszt is benne hagyam amit irtak eszt:copy /b "Csajok maffiája.avi.001"+"Csajok maffiája.avi.002"+"Csajok maffiája.avi.003"+"Csajok maffiája.avi.004" "Csajok maffiája.avi" vagy eszt ki törüljem,de én kitörültem és be illesztetem amit te irtál most,de nekem igy csinálja: [link]

és meg nyomok egy gobot a billentyün és magától kimegy de nem tette össze.

2011. nov. 24. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!