Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mutatja igy nekem a filmet?

Miért mutatja igy nekem a filmet?

Figyelt kérdés

Lehusztam egy filmet ami 4 partos,de nem rar ha nem avi lenne,de nem játsza le csak az első partot ami 24:22 perces,de ha le mediainfózom akkor meg eszt irja:Complete name : C:\Users\Marian\Downloads\Csajok maffiája.avi.001

Format : AVI

Format/Info : Audio Video Interleave

File size : 200 MiB

Duration : 1h 32mn

No ez hogy van?ez milyen formátum? ha meg ki akarom nyitni a többi partot akor meg nem nyitja.Kivéve az első partot aszt ki nyitja.


2011. nov. 21. 19:28
1 2 3
 1/28 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha "001" az első kiterjesztése a második részé pedig "002" és igy tovább, akkor az nagy valószinűság szerint Total commander darabolt film, amit Totalcommanderrel lehet összeilleszteni a következők szerint :


Ha van a filmhez "CRC" kiterjesztésű file akkor A totalcommanderben kattints kétszer a "CRC"-és kiterjesztésű fájlra és összerakja, ha nincs "CRC" file akkor a Totalcommanderben kattints kétszer a "001" kiterjesztésű darabra akkor is összerakja de akkor "OUT" kiterjesztés lesz a vége, ezt akkor még vissza kell nevezni "AVI"-ra.


Ha nincs totalcommandered akkor Start menű - Futtatás és CMD


Majd a megjelenő parancsertelmező ablakban ird be a következőket :

cd \Users\Marian\Downloads\

nyomd meg az entert

Most beléptél a "downloads" mappádba.

ird be a következőket :

copy /b "Csajok maffiája.avi.001"+"Csajok maffiája.avi.002"+"Csajok maffiája.avi.003"+"Csajok maffiája.avi.004" "Csajok maffiája.avi"

majd nyomd meg az entert

akkor a fenti négy darab fájlt összemásolje egy darab AVI fájllá és elvileg az már jó lesz.


Sok sikert.

Üdv.

2011. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Pl. Fjoiner. ezzel össze tudod fűzni a 4 részt egy AVI- fájlá és akkor lejátsza rendesen...
2011. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nekem nem megy csak az 001-es fájt teszi avi-vá.de a tobbit nem se 002,003,004-eset nem teszi egybe most mi a teendo?
2011. nov. 23. 18:28
 4/28 anonim ***** válasza:
ha a fájlnevek pontosan megeggyeznek és csak a sorszámuk más, akkor a program össze fogja fűzni őket...
2011. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csajok maffiája.001avi Csajok maffiája.002avi Csajok maffiája.003avi Csajok maffiája.004avi igy van nekem,de csak az elso partot teszi ossze valaki segitsen :(
2011. nov. 23. 18:39
 6/28 anonim ***** válasza:

mert sz*a a fájlnév. Ahhoz, hogy egy fájlegyesítő össze tudja rakni, a fájl VÉGÉNEK kell sorszámra végződnie így:

Csajok maffiája.001 csajok maffiája.002 és így tovább. Töröld ki az AVI kiterjesztést és menni fog...

2011. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nem,nem megy már probáltam mindent,de nem megy probáltam total commanderal aval a programal is én nem tudom mit kéne csinálni.Az a baj,hogy ez a film nincs sehol máshol feltéve ha fel lenne akkor már rég fel adnám de igy nem tehetem mert kell ez a film nekem :(
2011. nov. 23. 20:16
 8/28 coopper ***** válasza:

Szia.


Inditsd el a jegyzettömböt, másold bele ezt a sort :


copy /b "Csajok maffiája.avi.001"+"Csajok maffiája.avi.002"+"Csajok maffiája.avi.003"+"Csajok maffiája.avi.004" Csajok_maffiája.avi


Javitsd a fájlneveket és a kiterjesztéseket, ha nem jók lennének, (az időzőjelek azért kellenek mert szóköz van a fájl névben.)


Mensd el : pakol.cmd néven oda a hol a letöltött darabok vannak. tehát : C:\Users\Marian\Downloads\ mappába.


Zárd össze a jegyzettömböt és inditsd el ezt a pakol.cmd programot. Katt kétszer rá vagy totalcommanderben, vagy Sajátgépben.


Elvileg dolgoznia kell és összerkja neked a 4 darabot 1 darabbá aminek a neve : Csajok_maffiája.avi lessz.


Ha nem tenné akkor rosszak a fájl nevek, javitsd őket és próbálkozz ujra.


Sok sikert.

Üdv.


Sok sikert.

2011. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Rosszul próbálod... Ezért nehéz így "látatlanban" segíteni, mert ha ott lennénk egyből meglenne a hiba. Így viszont nehéz segíteni. A fájl összefűző mindent összefűz, aminek egyforma a neve és folyamatosan sorszámozott. Ez biztos, valamit mégis rosszul csinálsz...
2011. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De nekem iylen pakol.cmd programom nincsen csak az a jegyzetfüzetet nevesztem ugy akkor most én nem értem.
2011. nov. 23. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!