Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megvegyem-e a nyomtatót vagy...

Megvegyem-e a nyomtatót vagy ne? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy nyomtatót, ki is néztem egy canon MG 5150 ez lenne, és ha valakinek van valami tapasztalata vagy valamit tud mondani róla hogy megéri-e megvennem vagy nézzek mást.

De nekem az is fontos hogy a patronok olcsók legyenek, és ehez nézem nem is drágák.


[link]



2011. nov. 12. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Leírom a tapasztalataimat a Canon nyomtatóról- Mikor megvettük a gépet, a fiam Canon nyomtatót vett hozzá. Hogy milyen tipusú, azt nem részletezem. Szuperül nyomtatott, a színes képeket a valós színekben adta vissza. Amikor a lányom kiment külföldre, hoztak nekem, egy Lexmark nyomtatót, ami szkennel is. Kicseréltük a Canont Lexmarkra.

Na, azóta én belebetegedtem, mert a Canon sokkal,de sokkal szebben nyomtatott. Saját tapasztalat, szerintem a Canon jó választás lenne:) Én visszasírom a Canon nyomtatót:(((((

2011. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!