Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell növelni egy...

Osváth Dávid kérdése:

Hogyan kell növelni egy partíció méretét?

Figyelt kérdés
A c partíciómat szeretném növelni. Korábban már csináltam (Mini tool partition wizard-al), de most valamiért nem akarja végrehajtani, illetve látszólag megcsinálja de mikor újraindul a gép utánna is ugyanakkora a partíció mint előtte.
2011. okt. 21. 11:21
 1/3 DannyZuko ***** válasza:

oprendszer maga is tudja a kötetek zsugorítását és növelését. Sajátgépre jobb klikk - lemezkezelés.

De ha nem menne akkor használd az Eaesus partition managert. Pofon egyszerű. van ingyenes verziója, ah jól sejtem, de ha nem lenne, akkor küldj egy privit. Kijelzi neked a particiókat. Simán resize partiton és máris úgy variálod, ahogy akarod. Utána Apply, ujraindul és bootoláskor elvégzi a műveleteket.

2011. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de (ugyanígy csinálom a mini tool partition wizard-al) is és nem jó pedig máskor már csináltam és akkor jó volt így.
2011. okt. 21. 12:59
 3/3 DannyZuko ***** válasza:
Ezért írtam, h csináld másik progival. Hátha azzal működik. Ha meg sem próbálod, amit tanácsolnak, akkor miért is kérded pontosan?
2011. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!