Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy csinálnátok? (bővebben lent)

Hogy csinálnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egyik közösségi oldalon 1 barátom átadta a csoportját (tulajdonosnak jelölt), majd törölte magát az oldalról. Ha már átadta a csoportot, nem szeretném, hogy kárba vesszen. De ugyanarról a sztárról nekem már van 1 csoportom. 2 varriáciom van:


1. Törlöm a régit (miután feltöltöttem azokat a képeket, vidiket, blogokat az ujba, ami nincs meg).

2. Vezetem mind2-t.

a)vagy egyformán vezetem (pl ha 1 képet feltöltök az új csoportba, ugyanazt a régibe, vagy fordítva)

b)vagy mind2 csoportba mást-mást töltök fel.


Az új csoportot semmikép sem akarom törölni!


Ti mit ajánlatok? Segítseteeeek! :'(


15/L


2011. okt. 13. 21:55
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

az élet nagy problémái..

de jó hogy csak ez a legnagyobb dilemmád.


szvsz inkább töröld mindkettőt magad is és kevesebb lesz ennyivel is a gondod. vegyél egy könyvet. ülj le a fotelba egy csésze teával és olvass....

2011. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagyokakilehetek - Hogy egyesek milyen okosak tudnak lenni.. :O világosan kiírtam, hogy a 2.-at nem akarom törölni!! Van nagyobb problémám is, de ugy gondolom, hogy ez az oldal azért van, hogy bármilyen kérdést fel tehet az ember! Ha nem tudsz normális választ adni, akk inkább ne is írj!! :$
2011. okt. 13. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a régit törölném és az újat vezetném.

A a megoldás hogy mindkét oldalra ugyanazt töltöd fel azért nem jó mert akkor két szinte ugyanolyan oldal minek.

Ha meg különbözőket töltesz fel akkor a két oldal között osztod meg a figyelmet és anyagokat és egymás konkurenciájává teszed.

Viszont ha minden egy oldalra menne akkor az lehetne egy nagyobb bővült oldal ami magába foglalná a régieket. Ha úgy jobban tetszik összeolvadnának.

Ez legalábbis az én véleményem.

Egyébként milyen oldal ez?

2011. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőt támogatom.

Ha ilyen gondjaid vannak, és ehhez is más segítsége kell, tényleg szívhatnál magadba egy kis tudást...

G.

2011. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!