Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beállitom a...

Mit csináljak ha beállitom a biosba a cd dvd meghajtot elsőnek majd amikor ujrainditom a legelején lefagy és nem jutok el addig hogy a "cd-ről valo inditáshoz nyomjon meg egy billentyűt"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
El is mented a beállítást a BIOS-ban, és úgy lépsz ki?
2011. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen elmentem. De amikor ujra imdul 09s ki irja a szarokat hogy videok¨¤rtya alaplaplap meg stb lefagy
2011. szept. 6. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvashatatlanok a betűid!
2011. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi! Na szoval beállítom a biosba 1 helyre a cb dvd meghajtót elmentem a beállításokat és ujra indul a gép.elkezdi tolteni a cuccokat alaplap videokari stb... De amikor a vegere er lefagy a gep es semmire nem reagal
2011. szept. 6. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
XP-d van?
2011. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen
2011. szept. 8. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Most az én gépemmel van gond, bocs.
2011. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt a lefagyást a telepítés 34. percében csinálja, akkor valamelyik hardverrel van baja. Tudniillik akkor teszteli a gépben található perifériákat. Általában a videokártyáknál szokott előfordulni. Próbálj beletenni egy másikat. Én már csináltam olyan trükköt is, hogy "átvertem" a telepítőt, mégpedig úgy, hogy beleraktam egy olyan videokártyát, amiről tudtam, hogy nem fog bajt okozni, aztán amikor feltelepült a rendszer, akkor beleraktam egy komolyabbat. Ezt viszont nem ajánlom olyannak, aki egy kicsit sem ért hozzá.
2011. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!