Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gondom akadt a wifivel tudnato...

Eronne kérdése:

Gondom akadt a wifivel tudnatok segiteni? (Lent reszletesebben)

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy wifit hogy tudjak laptopon meg telon netezni de a setupjaval van vmi baj felteszem es azt irja nincs internet mikozben egy mukodo internetkabel van beledugva amit ha a gepbe kozvetlenul dugok be tokeletesen mukodik , szoval miutan ezt wifire kotom es azutan a a wifit a gepre a net nem mukodik elvittem szerelokhoz nekik ment setup meg minden nelkul nem tom mi lehet a baj ..segitsetek lecci !!!!!!
2011. aug. 31. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell setup egy routerhez. Bedugod a LAN kábelt (amiről jön a net) a router WAN nevű portjába. Ha kábelmodemes net van, tehát kábeltv-s, akkor csak újra kell indítani a modemet és már megy is.
2011. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még,általában másoknak is 3 napig tart egy router beüzemelése.
2011. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igy csinaltam ahogy te mondod de a gepemen sem megy a net meg nem is sugarozza , kihuztam a modemet visszadugtam akkor se megy ujrainditottam a gepet akkor sem :(
2011. szept. 1. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
adsl? mert ahoz be kell állítani a routerben az adsl felhasználónevet és jelszót, hogy tudjon kapcsolódni. [link] webcímen teheted meg otthon.
2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor telepíted akkor ne wireless próbálj meg csatlakozni az egyik rj45-ös kábel amelyiken a net jön be csatlakoztasd a router wan portjához a másikat meg a gépedhez és a routeren szabadon maradt csatlakozók egyikéhez és most próbálj meg az admin oldahoz csatlakozni ha nem tudod a pontos ip címet keres rá a neten még mielőtt a routerhez csatlakoztatnád a kábeleket.
2011. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a webcim nem mukodik amit kuldtel , az utolso kommentelonek meg hogy nem nagyon ertem szoval a wirelesst osszekotom a geppel de a akkor uresen marad a modemem , vagy nem ertem nem vagyok jaratos ezekben a dolgokban , nekem meg mindig az a bajom hogy hiaba megcsinalom ugy ahogy mondjatok szoval a wanba a net kabelt es a lanba osszekotom a geppel de ilyenkor nincs netem es ha nincs net nem tudom feltenni a hozza jaro programot sem sem semmien akarmire nem tudok ramenni .
2011. szept. 2. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj helyi segítséget.
2011. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!