Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged színminőséget...

Robicika kérdése:

Miért nem enged színminőséget és képernyőfelbontást módosítani?

Figyelt kérdés

Nem engedi a színminőséget és képernyőfelbontást módosítani

640x480 és 4bit :(( és nem enged ennél jobbat választani

(videó kártya telepítve van)


2011. aug. 27. 07:53
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

"videó kártya telepítve van"


Ezek szerint mégse...

2011. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem jó videó kártya van telepitve?:S Amugy amelyiket adták a géppel az van telepitve.
2011. aug. 27. 08:08
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Milyen videokártyád van és milyen operációs rendszert használsz?
2011. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Azt kell csinálni: Start menü-Vezérlőpult-Rendszer-Eszközkezelő-Videókártyák kategóriában ott van a videókártya amit használsz kétszer rákattintasz(bejön a videókártya tulajdonságai ablak->Illesztőprogram fül->Visszaállítás gomb. Visszaállítja, újraindítod és elméletileg jó lesz(legalábbis nálam jó lett). Remélem működni fog. :)
2011. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már letöltöttem az nvidia honlapjárol a megfelelő drivert de igy sem müködik :(((Nvidia Geforce 8500 Gt)

Megpróbálkoztam a videókártya visszaállításával is de ezt írta: Az illesztőprogramnak nincs biztonsági másolata . Ha problémája van az eszközzel nyissa meg a hibaelhárítási útmutatót. - A hibaelhárítási útmutatóval is próbálkoztam de semmi :(( KÉRLEK SEGÍTS :((

2011. aug. 29. 12:24
 6/8 A kérdező kommentje:

Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10)


Az eszköz hibaelhárításához kattintson a Hibaelhárítás lehetőségre.

(EZT ÍRJA Ki) A videókártyánál az eszközkezelőben MI LEHET A BAJ???

2011. aug. 31. 20:04
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem ráférne egy Windows újratelepítés arra a gépre...
2011. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megvolt ... de így sem javul
2011. szept. 1. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!