Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átállítani a...

Hogyan lehet átállítani a képernyőfelbontást?

Figyelt kérdés
A laptopomon újra lett telepítve a Windows, XP után rögtön Windows 7-et raktak rá. Az a baj, hogy a képernyő iszonyatosan szét van húzódva, minden olyan "kövér", ha érthető... Nagyon zavar, mert grafikus munkákra használom és ezzel nem tudok egy normális rajzot összedobni... Nem nagyon értek a géphez, hogy lehet ezt normálisra állítani?
2011. júl. 2. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Asztalra jobbklikk, és kiválasztod a képfelbontás menüt. Onnan adja magát.
2011. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jó, próbáltam. A képernyő arányai rosszak, azzal ott nem tudok mit kezdeni. Vagy ha igen, hogy?
2011. júl. 2. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan arányú felbontást válassz, ami passzol a kijelződhöz.
2011. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Asszem félreírtam, nem a felbontással van a baj, hanem az arányokkal, szélesebb a kép, mint kéne. És sehol nem tudom átállítani, csak egyfélét ír
2011. júl. 3. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Első kérdés: Konkrétan melyik az az egy felbontás, ami elérhető?


Lehet, hogy a video driver nincs felrakva. A laptop gyártójának a honlapjáról töltsd le, és telepítsd. Utána elvileg tudod majd natív felbontásra állítani.


Windows Update-en keresztül is próbálkozhatsz, lehet, hogy lesz valami az opcionális frissítések között.

2011. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!