Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EZ így rendben van? (kép lent)

EZ így rendben van? (kép lent)

Figyelt kérdés

Még csak ma tettem fel a win7et, de már hiányzik a vista.:(


[link]


azt kellene megoldani hogy ha bezarom a total commandert, a firefox sav bal oldalara keruljon, mivel nincs megnyitva.


mi lesz ha megnyitok 50 ablakot? akkor honnak tudom melyik melyik?


2011. aug. 26. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ne használj neveket, állapítsd meg ikonról
2011. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hiányzik a Vista, akkor telepítsd vissza.
2011. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, meg tudom állapítani ikonról, csak olyan más mint az eddigiek. gyorsinditasbol szoktam ugyan hasznalni, de jol jonne itt is ilyen felnyilo menu.

meg a bezart programok ikonjai ott maradnak ahol van.

remelem 1-2 nap mulva megszokom.

2011. aug. 26. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd alapra vissza az egészet, hogy nagy ikonok és szöveg nélkül. Először nekem is furcsa volt Vista után, de hamar meg lehet szokni és én utána már megszerettem, hisz így szinte sosem telik meg a tálca.
2011. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 reptoid tudós 2 ***** válasza:
Jobb klikk a tálcára, a tálca zárolása mellől vedd ki a pipát. Utána egyszerűen megfogod és a megfelelő helyre húzod, ennyi.
2011. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!