Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én vagyok ennyire hozzá nem...

Én vagyok ennyire hozzá nem értő vagy a géppel nincs rendben valami?

Figyelt kérdés

2 hetes laptop, az operációs rendszert külön telepítették rá, így most van rajta Windows 7 Ultimate. A gondjaim: 1. nem lehet rajta hátteret meg témár változtatni, hiába próbálom magán a képen beállítani vagy a személyre szabásnál, nem csinál semmit. 2. gond Feltelepítettem az MSN-t és azon az egy nap jó is volt, de azóta sem tudok belépni. 3. Próbáltam volna letölteni és telepíteni a Silverlight-et de nem telepíti fel a gépre. Azt írja hogy nem tudja feltelepíteni. 4. Mikor bekapcsol a gép kiírja egy programra hogy nem működik zárjam be. (hírtelen nem jut eszembe a program neve de mindig kiírja és azt sem tudom hogy mire való egyáltalán.

Nem vagyok túl járatos informatika terén de már régóta van gépen először XP volt, aztán Vista, most meg ez. Idáig ha problémám akadt a neten mindig volt egy használható leírás amivel meg tudtam oldani a gondot. Most is találok csak nem működik. Mégis mi lehet a gond?


2011. jún. 7. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a géppel van baj, nem veled. Talán rosszul telepítették az operációs rendszert.
2011. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aktiválni kell a Windowst, különben nem fog teljesértékűen funkcionálni.
2011. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem tudom, elméletileg aki feltelepítette az ért a dologhoz, meg néztem és azt írja ki hogy már aktiválva van. Csak akkor miért van ennyi probléma vele :S
2011. jún. 7. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy te megvetted az oprendszert külön, és azt tetetted rá, vagy a szervizben tették rá 5000-ért? Mert akkor valami tört, loadelt fos van rajta - persze azt is fel lehet tenni normálisan, de vagy aki feltette nem ért a dologhoz, vagy tényleg a géppel van valami gond - bár innen ez nagyon szoftverhibának, azon belül összegányolt oprendszernek tűnik...
2011. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!