Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Srácok, a 0,99 GB RAM, az 1...

Srácok, a 0,99 GB RAM, az 1 GB ramnak felel meg?

Figyelt kérdés

Pl.. van a Counter Strike Source ahhoz nem kell nagy gépteljesítmény. Elég hozzá egy 512 MB Ram is, meg a többi. De nekem " 1 GB RAM" om van és szaggat. Valaki egy megoldás?

Fontos!!


2011. aug. 9. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

szaggat mert lehet hogy:

- a processzorod intel celeron, vagy azzal egyenértékű AMD-s típus

- a merevlemezed UDMA 4 üzemmódnál gyengébb átviteli módban van

- a videókártyád nem dedikált, vagy nagyon gyenge

2011. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahha. Értem :D. Köszi a tippet. De am ezt a gépet most vettem igaz használtan de nagyon jó állapottban. Ujra van telepítve. De a régi gépem 8-7 éves és az csak 512 MB RAM, és azon semmi szaggatás.. Ez hogy lehet? O_o
2011. aug. 9. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi van, ha a régi géped BMW, az új meg Chevrolet Matiz? Tudod egyáltalán, milyen gépet vettél? Akkor lehet bármit mondani.
2011. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a ram számít..fogadok a mostani gépedet azért vetted mert több ram volt benne meg magasabb órajelű volt a proci...
2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!