Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Srácok, oylan játék kellene,...

Kogazo kérdése:

Srácok, oylan játék kellene, ahol arra mész kocsival amerre akarsz, azt csinálsz amit akarsz. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
A gta sa-t és a gta4-et ne mondjátok mert az előbbit már unom a második meg nem fut olyan szépen. Olyat keresek mint a gta sa cask nem kell lövöldözés meg ilyenek, csak, hogy arra menjek kocsival és azzal a kocsival amelyikkel én akarom.
2011. aug. 25. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mafia 1,2 esetleg?


Abban is van lövöldözés, de ha nem akarsz max nem lövöldözöl. :D

2011. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
need for speed
2011. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Need for Speed? Abban nem is lehet szabadon menni.

A Carmageddonban bárhová lehet menni és nincs lövöldözés. Ha nem zavar, hogy régi. Interstate-ben is, de az lövöldözős. Meg az is régi. :D Insane vagy 1nsane is szabad pályás. Mondjuk az sem új. Driver, Midtown Madness (ebben forgalom is van), Motocross Madness.

2011. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..... ( a midtown madness 3 tök jó csak egyszerűen nem tudom sehonnan leszedni )
2011. aug. 25. 17:12
 5/6 A kérdező kommentje:
jah. meg igen... azt nem is mondtam, hogy olyan kéne amiben forgalom kéne... az benne a lényeg
2011. aug. 25. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Bus Driver még esetleg.
2011. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!