Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel tudom kihasználni a 8...

Mivel tudom kihasználni a 8 GB DDR3 memóriát?

Figyelt kérdés

Böngésző + néhány chat program "csak" 3 GB-t fogyaszt. Szeretnék 6 GB-t használni, a teszt kedvéért, mert ennyi memóriám még nem volt és király :D

Virtuális memóriát kikapcsoltam, az se sokat dobott rajta :'(


2011. aug. 6. 23:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha elindítasz egyszerre egy Battlefield 3-at, Crysis 1-2-t meg esetleg Metro 2033-at, miközben a háttérben még fut egy Firefox amiben 30 videó megy youtuberól 1080p-be, akkor már enyhén túl is léped a 6 meg 8 gigát is.

Az már más kérdés, hogy eközben hányszor füstöl el a többi hardver :D

2011. aug. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 P.O.C. ***** válasza:

8 GB -ot csak komoly szakberek tudnak kihasználni, akik egyszerre több virtuális gépet is futtatnak, a felhasználó programokon és fejlesztő eszközökön kívül.


Persz vannak olyan idióták is, aki egyszerre írnak DVD -t játszanak, neteznek, filmet néznek, meg ezen felül még jó néhány tucat felesleges programot futtatnak. Persze ezek sem tudják kihasználni mind a 8 gigát, csak a 4 -et lépik túl.


Tehát aki normálisan használja a gépét, annak bőven elég 4 GB (Gamer gépekbe is!). Én is csak a soha nem látott alacsony ára, és az előre gondolkozás miatt szoktam 8 GB -ot ajánlani Gamer konfigokba.

2011. aug. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!