Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi használja el az összes...

Mi használja el az összes memóriát? Fontos

Figyelt kérdés
Windows 7es laptopomon a helyi lemez kb 48 gb. Mindig volt rajta egy 5-10 gb szabad hely. Megjelent egy kis ikon,hogy kevés hely van a helyi lemezen nézzek utána. Megnéztem és 0 bt szabad hely volt. Azthittem betelt így egy két dolgot töröltem és lett megint 600 mega szabad hely. Talán fél perc múlva mikor megint megnéztem márcsak 300 volt. És nem tudom miért de fullra tele van és nem találom azt ami elvett 5-6 gigát. Átnéztem Eset nod vírusirtóval nem talált semmit most Windows deffenderrel teljes vizsgálatot kértem de az több óra múlva lesz kész. Mi lehet a gond? mit tehetek?
2011. júl. 2. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lapozófájlnak hívják. Windowsnál. (Linuxnál swap.) Hgy ne teljen meg a RAMod, az éppen nem használt dolgokat az oprendszer kiírja a merevlemezre egy fájlba, olyan, mintha a RAM része lenne. Ennek mérete állandóan változik, ezért észleled az anomáliákat. A maximális méretét be lehet állítani: Számítógép-jobb gomb Tulajdonságok-Speciális rendszerbeállítások-Speciális fül-Teljesítmény Beállítások-Virtuális memóriánál. Akár kin is lehet kapcsolni, de az csak akkor ajánlott, ha elég sok RAMod van (Win7nél 2 GB-nél is jól meg kell gondolni...)
2011. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom :)
2011. júl. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!