Lalu480 kérdése:
Mit vegyek inkabb? Galaxy Tabot vagy valamien hasonlo tabot vagy inkabb laptopot
Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 00:05
2/7 anonim 



válasza:





ha nem utálod,hogy állandóan össze van tapizva a képernyőd , akkor tabot vegyél
3/7 anonim 



válasza:





Kedves kérdező...egyszer már feltetted ezt a kérdést, de akkor sem válaszoltál hogy mégis mire kell, mennyit szánsz rá, akkor meg vedd azt amelyik jólesik.
4/7 anonim 



válasza:





Én inkább azt kérdezem, hogy helyettesítheti-e a laptopot? Azt tudom, hogy netezni lehet vele meg ilyenek, de vajon microsoft office csomag is fut rajta?
5/7 anonim 



válasza:





Az nem, de van rá alternatív progi, pl a Quickoffice.
Csodát persze nem kell tőle várni, az alap funkciókra jó illetve az alap funkciókat tartalmazo doc docx xls xls ppt stb fájlokat jeleníti meg korrektül.
6/7 anonim 



válasza:





Illetve annyi, hogy a quickoffice ingyenes verziója csak megjeleníti a doc stb fájlokat a pro fizetős verziója tudja szerkeszteni őket.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!