Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell acer aspire...

Hogyan kell acer aspire laptopot telepíteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom OS-t akarsz rá telepíteni... Berakod a os telepítő lemezt és követed az utasításokat... Ha fent van az OS akkor ha szükséges felpakolod rá a drivereket és kész is a laptopod.
2011. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de folyton kiírja sok sorba, hogy error, meg egy csomó mindent, és nem értem, hogy miért van ez

ha még életembe nem telepítettem gépet, normális, hogy nem tudom megcsinálni, aki ért a gépekhez, fel tudja rá telepíteni ?

2011. aug. 4. 17:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Beállítottad a boot menüben, hogy CD-ről bootoljon először?
2011. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem, mert nem tudom hogy kell
2011. aug. 4. 18:09
 5/12 Jenci ***** válasza:

Belépel a BIOS-ba a DEL billentyűvel,amikor bootol a gép.Ott megkeresed a Boot menüt,beállítod a CD-t az elsődlegesnek,majd F10,Enter és újraindulás után már a CD-ről fog indulni a gép.


Inkább kérj segítséget a közeledből valakitől.

2011. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom, de szerintem akkor segítséget kérek :)
2011. aug. 4. 18:13
 7/12 A kérdező kommentje:

ez nem megy. ugyan azt csinálja így is :/ bár lehet nem is jól állítottam be a dolgokat.

majd megkérek valakit, aki ért hozzá, hogy csinálja már meg.

de azért remélem ez csak azért van, mert nem értek hozzá, és nem kell már azonnal szerelő :/

2011. aug. 4. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség.

[link]

2011. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem tudok belépni a BIOS menübe
2011. aug. 4. 18:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Aspire-nál sztem F2-vel lépsz be. És ott kell valahol átállítani hogy cd/dvd-ről bootoljon.


Vagy lehet van System Recovery is gyárilag, akkor Alt+F10-el jön be a vinyón lévő telepítő.

2011. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!