Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most vettem egy laptopot és...

Most vettem egy laptopot és fel akartam telepíteni a sims2-t de van egy kis gubi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Le van töltve de rákérdez az elindításra mert ezt írja ki: A sims2 ismert kompatibilitási hibával rendelkezik ezzel a Windows verzióval. Windows 7em van...most akkor futtassam a játékot vagy ne?
2010. júl. 12. 19:23
 1/2 Qvasz válasza:
Nem kompatibilis Win7-el, állítsd át a kompatibilitási módot Windows XP SP2 vagy 3-ra. Akkor menni fog. Jobb klikk az inító ikonra és kompatibilitási mód.
2010. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kamu windowsod van? indítsd el, oylan még nem történt, hogy valakinél megjelent a rendőrség, hogy öcsi nem eredeti az op rendszered. legfeljebb nem fog futni a játék...
2010. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!