Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van a laptopommal? (bővebbe...

Mi van a laptopommal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fujitsu Siemens laptopom van és az van vele,hogy megy, de mégsem. Sajnos nem tudom mi lehet vele, de nem először fordul elő már vele.Nem nyúltam hozzá egy ideig és akkor befeketedett a képernyő(mint mindig)mert telepről ment. De amikor megmozgattam az egeret akkor ugyanúgy fekete maradt és a kis ikon ami a gépen azt mutatja hogy be-e vagy ki van-e kapcsolva, csak vlágit, pedig ha fekete a képernyő akkor villognia kéne(mint mindig),(sajnos multkor nem én csin.meg),nyomkodom a bekapcs. gombot,de semmi. Hangokat itt-ott ad ki.Ha kinyitom a meghajtót,akkor is ad ki valamilyen hangot.FUJITSU SIEMENS>>>>>> [link]

LÉTSZI NAGYON DE NAGYON SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!


2011. aug. 2. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:

sőt még a Wi-fi se világît-.-

nemtudom mi lehet vele..NEM tudom mit csinálhatnék.már a bőgés szélén állok...

2011. aug. 2. 15:58
 2/5 A kérdező kommentje:
ki vagy-be szeretném kapcsolni,mert azt sem tudom,hogy melyik állapotában van....:'(
2011. aug. 2. 16:00
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

sajnos nagyon nem értek az ilyen problémákhoz! Lécccccccci valaki segítsen!Hogyan lehet teljesen kikapcsolni és utána ujrainditani?

2011. aug. 2. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyomd le a bekapcsoló gombot néhány másodpercre, amúgy erős gyanúm van arra hogy a képernyő elszállt benne.
2011. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nyomogattam én, csak csak röviden és kb 10 mp-ig nyomtam a gombot és BEKAPCSOLT :D:D:D húdeberezetem aztaqurva :D

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM, ezzel SZÓ SZERINT az életemet mentetted meg!:Dmégegyszer köszi ;-)

2011. aug. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!