Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitenétek, nem tudom még a...

Segitenétek, nem tudom még a kérdést sem feltenni, de azt hiszem particpionálásról van szó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! AZ előzményekkel kezdeném.

Windows 7 et használok,és van egy játék,amit szeretnék feltelepiteni,de azt irja,hogy ne a C meghajtóra ,mert nem fog működni.Namármost nekem csak C meghajtóm van,és nem tudom hogy lehet csinálni egy újat,hogy arra tegyem fel.750 GB-s a laptopom egy 10-15 GB-t szeretnék rááldozni.

Ha esetleg elrontom vissza lehet csinálni?

Kérlek lépésről lépésre adjatok infót.

Köszönöm szépen!


2011. júl. 25. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
és mennyi hely van a C-n? számítógép dupla klikk, jobb klikk a C-n tulajdonságok.
2011. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
524 gb szabad
2011. júl. 25. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vmi nagy ördöngösség a dolog bár nem particpionálásról hanem particionálásról van szó , ezt csak azért mondom mert így talán többet találsz a googleval :) .


Nos particionálni nem vmi nagy cucc bár én mindig linuxot használtam erre a célra , de net tele van ingyenes particionáló programmal , csak rá kell keresned , ezek általában vizuális kezelő felülettel vannak ellátva . Egy példa [link]

2011. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Paragon partition manager, ha kicsi lenne utólag növeled, csökkented a partíciót, le is törölheted, a használata meg adja magát a nagy képekkel/gombokkal, üres terület, click, create partition, aztán újraindulsz és feltöltheted, egyébként melyik az a barom játék ami nem szeretné, hogy a rendszer mellé telepítsed? :D
2011. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Windows 7, Vista alapból tudja így: [link]

működik használtam már nem egyszer. Tehát nem kel külön progi, mint ahogy sok minden máshoz sem amit a Windows alapból tud szerintem felhasználó barát módon. :)

2011. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz a particionálással, mert egy áramszünet és vesznek az adatok ha nincs szünetmenetes táp.
2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
? ???
2011. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi srácok,megoldottam :)
2011. júl. 27. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
hogy?
2011. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!