Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok számítógépről...

Hogyan tudok számítógépről DVD lemezre filmet másolni?

Figyelt kérdés
Van a gépemen egy csomó film ill. sorozatok és már lassan megtelik a memória, de csak a CD-re írás opció jelenik meg, és hiába teszek be DVD lemezt, nem érzékeli, csak annyit ír ki, hogy tegyen be egy üres írható CD-t. A DVD lemezem nincs használva, új, szóval nem értem. Hol jelenik meg a DVD-re írás opció? Mit kell tennem? Nemigen értek ezekhez. A filmeket egyébként BSplayer-rel szoktam lejátszani.
2011. júl. 25. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az íród tud DVD-t ???
2011. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hol tudom megnézni?
2011. júl. 25. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdésed kissé zagyva!

Memória nem a filmekkel telik meg, hanem a futó programokkal.

Merevlemez telik meg a filmekkel.

Az optikai meghajtód valószínűleg nem tud DVD-t írni, fizikailag alkalmatlan rá, vegyél újabbat.

2011. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig ez egy viszonylag új lap top, max 3 éves, és nincs rajta DVD író??? És más programot nem lehet letölteni, ami engedi?
2011. júl. 25. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Hs egyszer nem tudja írni akkor nincs olyam program ami ezt meg tudná oldani. Dr ha van olyan géped otthon ami tudja írni a dvd-t akkor másold át arra és ùgy írd dvd-re
2011. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!