Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számitógépről hogyan kell...

Számitógépről hogyan kell átmásolni zenét CD lemezre?

Figyelt kérdés

Gyakorlatias leirás kellene, mert még nem csináltam.Milyen lemezt vegyek, amire 5-6 lejátszás után ujból lehet letölteni.KB mennyibe kerül egy ilyen lemez?

(Ha a kérdés kiegészitésre szorul, kérlek jelezd.)


2011. máj. 2. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nero val ki írni vagy más íróprogrammal ha cd re akarod vegyél újraírhatót cd-rw t szerintem egy ilyen 200ft ért kapsz bárhol de nem tudom a pontos árat
2011. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. De erről a nero- ill.az iróprogramról ha irnál bővebbet jó lenne!
2011. máj. 2. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
hát as nero az egy olyan prodi amivel cd ill dvd lemezekre ki tudod irni a gépen lévö cucokat pll iso file zene kép film bármi
2011. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néhány gyakorlati lépés jó lenne.Főleg az elsők sorrendisége.(Köszi)
2011. máj. 2. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
feltelepíted a nerot utána berakod az ures lemezt az iróba magnyitod és kiválasztod dvd re vagy dc re akarsz e írni kiválasztod ezután kitalozod a kiírandó adatod (zeneét,képet,filmet amit akarsz) és utána beálitod az irási sebeséget ajánlom a 4vagy a 8 szorost és rákatintasz hogy írás és kiirja a lemezt
2011. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gépen van nero progi.Teljesen kezdő szinten ha valaki leirná a meneteket, nagyon megköszönném.A lemez amit kaptam: CD-R80 (CD recordable/CD enregistrable)UP TO 52xSpeed.A célnak megfelel?
2011. máj. 7. 12:46
 7/8 anonim válasza:
A következő linkre kattintva, lépésről lépésre elmagyarázza a vidó, hogyan írhatunk cd-t Nero-val: http://www.youtube.com/watch?v=rtwmtmqCofo
2011. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 titak válasza:

CD-R80 csak 1 x írható lemez. Se törölni, se újraírni nem lehet.


Mindenek előtt döntsd el milyen lemezt akarsz készíteni. MP3-as lejátszóhoz írhatod adatlemeznek is a CD-t, viszont a hagyományos CD lejátszók csak a zenelemezeket ismerik fel. Régen nem használtam nérot, de ha jól emlékszem a lehetőségek között szerepel a hanglemezCD (vagy vlmi ilyesmi) menü is.

2011. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!