Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri egy ilyen laptopot...

Megéri egy ilyen laptopot megvenni?

Figyelt kérdés

Toshiba F14 Core2

Intel Pentium Dual Core 2310 1,46GHz/533/1MB L2

2x1Gb DDR2 RAM

120GB 5400 SATA merevlemez

DVDRW

grafikus vezérlő: Intel 945GM

15,6"-os 1280*800 pixeles kijelző

USB, Wi-fi, LAN, VGA, Touchpad

magyar billentyűzet

akksi 2 órás

1 éves, újszerű

garanciával


Nekem főként arra kellene, hogy a koleszban legyen net hozzáférésem, órafelvételt, vizsgajelentkezést jegyzeteket tudjak róla intézni, családdal, haverokkal kapcsolatot tartani. Esetleg megnézni rajta néha egy filmet. Nem akarok wowozni, vagy más nagyobb teljesítményű játékokat játszani. Egyedül a merevlemez méretét tartom egy picit kevésnek, de ha vennék hozzá egy külső USB-s háttértárat akkor az már meg is lenne oldva.

Szóval mi a vélemény róla?


2011. júl. 22. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy árat még mellé dobhatsz, akkor látszik megéri e.
2011. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs, lemaradt a lényeg. 59900Ft
2011. júl. 22. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Egész jó gép az igényeidnek megfelel. Ha veszel hozzá még egy külső vincsit akkor is elég jó. :)
2011. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy megvedd. Nem er meg 60-at. 60 korul mar c2d t5xxx vagy akar t7xxx szeriaju lapost tudsz venni szerencses esetben akar dedikalt videoval.
2011. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, sztem 60k-ért megéri, ha garanciás. Toshibák amúgy is jók szoktak lenni. Amikre használnád bőven elég, és ennyi pénzért kb olcsóbb netbookot kapsz csak újonnan, ami viszont teljesítményben elmarad.
2011. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!