Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megvenni egy ilyen laptopot?

Figyelt kérdés

Fujitsu Siemens


Intel(R),Celeron(R)M CPU

> 520 1.60Ghz.

> RAM 1 GB.

> HDD 80 GB.


2011. júl. 1. 09:06
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Attól függ mire, és mennyiért?


Netezésre, irodai célokra és filmezésre tökéletesen megteszi.

2011. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem. és miért? mert nagyon régi, ami egy laptopnál nagyon fontos. rossza anyagminőség, és a szervizes is jó barát lesz elég hamar.
2011. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Netezesre, irodai munkara es filmezesre megtenne, egyebre nem. De tenyleg oda kell figyelni hogy milyen allapotu, mert igy konfig alapjan ez egy 4 eves koruli gep, ott mar az akksi tuti ki van fingva, vagy a veget jarja + Fujitsu olcso szeriai eleg gagyik. Vegulis ha egy olyan 30 korul megkapod akkor megeri, egyebkent szerintem nem.
2011. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
50000-be kerülne. És hát nem tom mire kéne...vegyesen game, munka. Az aksija még jó azt monták. Szóval akkor ne vegyem meg?
2011. júl. 1. 12:44
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Játékra nem lesz alkalmas, csak ilyen kisebb táblás játékokra esetleg!


50 eFt -ot meg nem ér meg!

A Fujitsu-Siemens meg sosem volt egy csúcsminőség, ez sajna azóta sem változott.

Ha csak ennyi pénzed van rá, akkor 50-60 ezer forint körül már jó kis Netbook -ok vannak zsír újonnan!

A kijelzőjük ugyan kisebb, és Optikai meghajtó sincs bennük, de teljesítmény és akkuidő szempontjából is felülmúlják ezt az őskövületet.

2011. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
2011. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jatekra nem lesz alkalmas, az en tippem hogy Intel 3100-as video van benne, ami pedig olyan 2004-nel ujabb jatekokkal mar nem igazan boldogul. Tovabba munkanal is fugg szerintem hogy milyen tipusu melo, mert tervezesre, esetleg komolyabb programozasra szerintem szinten nem alkalmas. Az ar pedig: osszehasonlitaskeppen nekem is egy ilyen oskovulet van, 1,86-os procival 1,5 giga rammal, 120-as harddal es nem Fujitsu, igy is a max amit kernek erte ha eladasrol lenne szo, az olyan 40 ezer, de valoszinuleg nem kapnek erte annyit.
2011. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!