Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek, gépet vagy laptopo...

Mit vegyek, gépet vagy laptopot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát van egy új monitorom, egerem, hangfalam, billentyűzetem, de a gép már lassan 10 éves, és iszonyat lassú....na most vegyek helyette egy újat, vagy az egész helyett egy laptopot? Állítólag ha a laptopban elromlik vmi az nagyon drága megcsináltatni...

Bármelyiket írjátok írjátok oda hogy miért és milyen fajtát ha értetek hozzá

köszi:)


2011. júl. 19. 17:02
1 2 3 4
 31/35 AuX válasza:
Szerintem vegyél előtte 100-as IQ-t... hogymá gépház :D hallod körbehugyozlak örömömben XDD miaz h gépház? :D:D a gépnek nincs gépház része... egy asztali számítógép: Képernyő,Rendszeregység(agy, amit te mellesleg GÉPHÁZnak neveztél XDD), egér, hangszóró, és végül a klaviatúra avagy a billentyűzet :D mindeggy hogy hívod, de a klaviatúra az az úgymondott szakszó xD .. gyökér :D:D:D
2011. aug. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 rokkerboci válasza:

te s*gg hülye vagy..

a számítógép egyenlő azzal a téglatest alakú sz@rsággal, amibe mindenféle sz@r zsinór megy! abban van bent a:

-cpu

-vid.kártya

-hálókártya

-hangkártya

-memória

-winchester(bocs ha rosszul írom..)

-táp

-ALAPLAP

-CD/DVD író/olvasó

de amit te mondasz, a gépház, az az ami az egészet összetartja.. azt látod, ha az nem lenne, akkor elég könnyen elromolna.. ja, és laptopot ne (!) vegyél, mert ha bármi (!) elromlik benne akkor olyan áron javíttathatod meg mintha vennél egy újat.. egy pc(personal computer(személyi számítógép)) pedig sokkal olcsóbb.

ja, és én is fuckyeahgyik-ról tévelyedtem ide:D

2012. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
.DDDD
2012. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
saddasadsasd azt hittem hogy ezt a kérdést én írtam. XDDDDDDDDDDD
2012. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 gamelion6 válasza:
Úristen!XDDDDDDHogy mennyi ostoba tudatlan barom állat van.XDDDDD
2013. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!