Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Assasin's Creed I menne a...

V.Zoli12 kérdése:

Assasin's Creed I menne a gépemen?

Figyelt kérdés

Menne a gépemen low vagy medium minőségbe az Assasin's Creed I?


Win XP 32 bit DirectX 9.0c


Intel Pentinum 4 2.60 Ghz (2 CPUs)


512 Mb RAM


Ati Radeon HD3650 512 Mb VRAM


Ha még valamilyen adatra kíváncsiak vagytok akkor kérdezzetek!


És lécci ne írjatok olyat hogy a google a barátod!


Egyébként ha letöltöm akkor kér cd kulcsot?


2011. júl. 7. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
a ram elég gyenge, asszem kell hozzá legalább 1 giga . amúgy el-el futna
2011. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha leviszem low v mediumra akadás nélkül menne vagy néha-néha akadna
2011. júl. 7. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
1 giga a minimuma... és természetesen ha kell hozzá cd key akkor kér... amúgy meg tölts le vmi demot hátha találsz valahol ott kiderül h menne-e ha megy elmész 1 boltba és megveszed...természetesen le is töltheted de elég gagyik a töltött verziók...
2011. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, talán menni fog. Elég jól skálázódik, ha leveszed a grafikát. Tölteni biztos sokat fog, ennyi RAM még magának a Windows-nak is kevés.
2011. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden alkatrész megfelel neki kivéve a ram. De ha full low-ra leveszed akkor talán élvezhetően tudsz játszani.
2011. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és azért nem tudom megvenni mert nincs pénz nem élek luxusban
2011. júl. 8. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
annyira nem luxus az a pár ezer forint én se élek úgy de vannak játékok amit megtetszenek azokat ha kipróbáltam megveszem amikor már tűrhető árban vannak.. szerintem már nem kizárt hogy média vegyes pc-k közt lesz ahol pl minden 1000
2011. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem és crackeltem és megy csak akkor akadozik kicsit ha nagy tájat kell betölteni vagy nagyon sok ember van egfy helyen
2011. júl. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!