Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen hosszú az Assasin's...

Selender kérdése:

Milyen hosszú az Assasin's Creed Brotherhood stáblistája?

Figyelt kérdés
Végigvittem a játékot és muszáj megnézni a stáblistát és csak azután tudok újra játszani vele. De nagyon hosszú és sosem volt időm végigvárni az egészet. Már arra is gondoltam hogy kezdődik néha elölről az egész és ismétlődik, mivel mintha már láttam volna néha ugyanazokat a szövegeket.Most akkor ez egy végtelen szalag vagy várnom kell fél órát?
2011. ápr. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyjából 10-15 perc (lehet h kevesebb csak a várás miatt tűnik ilyen hosszúnak :D) meg lehet várni nekem is sikerült :) menj el kaja/pia/cigi/wc szünetre én pl pont fürdeni mentem el alatta mert pont este fejeztem be a fősztorit :)
2011. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem egy 15 percet simán vártam de mindegy :D

majd ma újra neki futok.

bár én olyan csináltam legutóbb hogy letettem tálcára a játékot és közben addig mást csináltam.

Ment szerinted tovább a lista olyankor vagy csak a zene folytatódott?

2011. ápr. 1. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt sajnos nem tudom de szerintem nem megy akkor tovább de ezt úgy tudod kipróbálni h harcolsz és közbe ezt megcsinálod, ha meghalsz akkor folytatódott xD de ha nem akarsz meghalni próbálj meg egy emberrel küzdeni az nem tud megölni :)
2011. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké majd most letesztelem :D
2011. ápr. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!