Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fujitsu Siemens Amilo PI3525-ö...

Fujitsu Siemens Amilo PI3525-ös laptopot szeretnék venni. A Tescoban 99.900 Ft. Ez megéri? És mi van benne?

Figyelt kérdés
A neten egész jókat írnak róla, de nem tudom, hogy a Tesco mit rakott bele... és nem biztos, hogy azt mondják az eladók, ami tényleg benne van...
2009. márc. 29. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

hm a tesco ba laptopot venni

nem tudom de én ugy vagyok vele hogy a kenyeret élelmiszer boltba veszek laptopot meg számítástechnikával foglalkozo üzletbe

olcsó husnak hig a leve szokták mondani

meg gondolom tesco gazdaságos a laptop is és kisporolták az anyagot belöle

Komolyra fordítva a szót

ilyen helyeken nem érdemes venni ilyen dolgokat

2009. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, a teszkó maga nem pakolhat bele semmit, mivel nem ő a gyártó. nekem is Fujitsu Amilóm van, és meg vagyok vele elégedve.
2009. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Nos tehát.

1. A tescóban semmit nem raknak bele pluszba/mínuszba.

2. Aki tescoban akar laptopot venni, az megérdemli.

3. Aki olcsó fusit akar venni, az megérdemli.

4. Aki egyszerre akarja végrehajtani a 2. és 3. pontot, arra nincs szó, hogy mit érdemel.


Btw az alkatrészekről:

[link]

2009. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
34%
Hát nekem is Fujim van és dupla annyiért vettem mint te akarsz. A Photo Hall-a másfél évvel ezelőtt és még 1x sem volt SEMMI BAJA!!! Pedig sokan leírták a fujit. Volt akinek a 100ezres fuji-ja fél év után kukába kötött ki. Szóval gondold meg hol és mennyiért is akarod venni a masinádat. ;)
2009. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én Fujim is majdnem 200 e volt, és soha semmi baja nem volt. amúgy meg hagyjuk már a sztereotípiákat, hogy milyen ez meg a milyen szar. nem az óvodában vagyunk, angyalom.
2009. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem ott vagyunk. Kérdezz meg egy fusi szervízest, a hibásodási arányról. 40% fölött van.

Érdekes, hogy a 200khufos fusival rendelkezők védik, míg az alacsonyabb kategóriából nem hallani semmit.

2009. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!