Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem szabad Tescoban...

Miért nem szabad Tescoban venni laptopot?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék venni. Van két számítógépekhez értő ismerősöm, akik kenik vágják a témát, őket faggattam ki, hogy milyet vegyek. Elmondtam mire akarom használni, ők meg segítettek, hogy kb milyen paraméterei kell hogy legyenek erre a célra. Lényeg, hogy adtak tippeket, de mindkettő (egymástól függetlenül) azt mondta, hogy Tescóban semmiképpen ne vegyek. Ezt nem értettem már akkor se és akárhogy gondolkodok rajta nem tudok rájönni azóta se, hogy miért mondták. Az egyiknél rákérdeztem, hogy mire gondolt, kb olyan választ kaptam, hogy "Mert csak, azt ne és kész" meg, hogy "Arról senkitől nem hallottam még jót". A gond az, hogy más helyen 120 ezer az ami Tescóban egy jó akciót kifogva csak 80 ezer. És nekem nagyon nem mindegy az a 40 ezer különbség se, mert sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy csak úgy megvegyem a drágábbat ha van jóval olcsóbban is. És nem értem, mi a baj ha ott veszem? Úgy értem bármelyik másik helyen, mondjuk elektronikai szaküzletben, vagy kisebb számítógépes boltban veszek egy Acer vagy Asus vagy HP vagy vmilyen márkás laptopot az tökugyanaz, mintha ugyanazt a modellt a Tescóban veszem meg, vagy én gondolom rosszul? Garancia ugyanúgy van rá, ha esetleg valami gáz lenne. Akkor mi a gond?

Előre is köszi ha valaki végigolvassa és megpróbál segíteni:)


2011. jún. 25. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal gond ha ilyen nagy marketekbol veszed, garancia ugyanugy jar, a gep ugyanaz, csak en epp ellenkezoleg vettem eszre, sokszor inkabb dragabban jutsz hozza, mintha szakuzletben venned. Amugy nekem a laposom realbol lett veve 3,5 eve es nem volt semmi gondom, hatranyom ebbol.
2011. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szakemberek dolgoznak ott, nem tudnak normálisan segíteni, elmagyarázni a dolgokat.


+Drágán sóznak rád olcsó szarokat!

2011. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

üdv


szerintem is édesmindegy hol veszed a gépet, ugyanazt kapod meg, a garancia is ugyanúgy jár, ha előre kinézel és érdeklődsz akkor nagyon segítség se kell, viszont az nem árt ha megnézi az ember időben hogy tényleg ugyanaz van e a gépben mint amit ő szeretne, mert láttam már gépet amin a gyári matrica is volt nvidia kártyáról, a gépben meg csak integrált intel volt, mondjuk ez egy webáruház-ról rendelt gép volt

2011. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!