Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megfelel ez a gép az újabb...

Megfelel ez a gép az újabb játékoknak?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy gépet ami nekem árban megfelelne és ugy látom a video kártya nem az erössége.

Arra lennék kiváncsi hogy milyen játékokat tudok majd vele játszani és milyen grafikai megjelenitéssel?

Arra elége hogy a GTA 4 et tudjam játszani szaggatás nélkül?


A gép paraméterei:


Procesor AMD Athlon II X3 450 3,2GHz AM2+/AM3 1.5MB 95W,

Memorie DDR3/1333 2 x 2GB (128Mx8-16C)

HDD 500GB SATA2, 7200rpm, 16MB PMR SpinPoint F3 Series,

ODD SAMSUNG 22xDVDRW SATA Bulk Black

VGA Sapphire ATI Radeon HD 5450 1GB DDR3 64bit


A válaszokat elöre is köszönöm!!!


2011. júl. 4. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem. A videokártya startból a leggyengébb, amit gyártanak. Filmnézésre, meg irodai dolgokra. A processzor is alsókategóriás darab. Egy Phenom II X4 lenne a minimum manapság. Videokártyák tekintetében meg a 40 ezresek felé nézelődj.
2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell a 40 ezresek felé néznie, egy HD5830-at lehet kapni már 25 ezer forinttól. Prociból szerintem is egy Phenom II X4 kellene, de a videókártya az semmiképpen sem jó, mert DDR3-as!


Egyébként a gép többi része rendben van, ez a proci meg a videókártya kb 50000ft, ami most van az 27. De hidd el, ha azt rakod bele amit mondtam, több mint 2x jobb gép lesz.

2011. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!