Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le szeretném tölteni a SPORE...

Le szeretném tölteni a SPORE nevű játékot, de nagyon kezdő vagyok. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Most letöltöttem egy torrentet vagy mit,meg a deamon tools nevű programot,ami elvileg kell hozzá.Na de hogyan tovább?Nagyon béna vagyok,tehát nekem nagyon lassan magyarázzátok lécci.Megnyitni nem tudom,mert azt írja ki nem Win 32 alkalmazás,a Deamon tools-ba meg nem tudom belerakni,mert nem jelenik meg amikor képfálj-t választok ki.Aztán még chack-elni is kell vagy mi elvileg(fogalmam nincs hogy ez mit jelent) meg még nem tudom miket csinálni,de én már itt leragadok,nagyon szerencsétlen vagyok! :S
2011. jún. 27. 18:27
 1/6 anonim válasza:

Először menj fel erre a linkre, majd kattintsd a pici zöld írásra(torrent letöltése) ne a nagy gombra!!!: *****


majd nyisd meg és bejön a torrent és nyomj egy ok-ot. Aztután várd meg még 100%ra letölti a játékot lehet sok idő lehet 2óra nemtudom. Majd jobklikk rá a torrentben a letöltött fájlodra és a második szövegre kattints. És a daemon toolssal nyisd meg azt a fájlt: nyisd meg a deamont ha a legújabb van akkor a jó, van egy olyan hogy: Eszköz üres E arra kattints rá 2x majd mutasd meg neki hova töltötted le és ott elvileg behoz egy fájlt(ha nem ott bal alul van kis legörgetős cucc és ott Minden fájl ra katt) arra kat 2x, várj még betölti a a daemon tools és akkor telepítsd fel. Keress egy cd kulcsot, de itt van egy: telepítésnél fogja kérni: 7ZSA-HFPX-W9ST-RW9D-YRLD majd ha feltelepítetted töltsd le ezt: *****

ugyanúgy 2x kattints rá és a torrenttel töltsd le.

Akkor nyisd meg azt a helyet ahova felraktad: Sajátgép, Helyilemez, Programok és fájlok vagy Programok, Electronic Arts, SPORE és ott van egy kis alkalmazsod(SporeApp.exe), azt töröld ki. Majd amit letöltöttél másik kis cracket(nem chack) ott abból szedd ki a Spore APp nevű kis exe fájlt és másold bele a játék mappájába. És ha minden jól meg indíthatod a játékot.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van itt egy kis bibi,az a cucc kb. 2mp. alatt letöltődik,és amikor be akarnám rakni a daemon tools-ba,azt írja,hogy: "A képet nem sikerült csatlakoztatni.A fájl nem tartalmaz adatot." és csak úgy tudtam kijelölni,hogy a minden támogatott kép izét átraktam minden fájl-ra :S
2011. jún. 27. 19:39
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig 19,9 kb helyet foglal,úgyhogy kell,hogy tartalmazzon adatot :) segítenél,hogy mi lehet a gond?
2011. jún. 27. 19:48
 4/6 anonim válasza:
Mármint a crack, vagy a játék maga?
2011. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vegyél fel msnen ha van akkor megírom privátban
2011. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még mindig ott tartok,hogy letöltöm a torrentet,de amikor beraknám a Daemon tools-ba ez írja ki
2011. jún. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!