Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gép, pont...

Miért fagy le a gép, pont akkor amikor valamit meg kéne rajta csinálnom?

Figyelt kérdés

Hali! A gépem néha-néha lefagy! pl. Tegnap este bekapcsoltam, hogy filmet tudjak rajta nézni! Elinditom a Windows Media Player-rel és hang nincs! Elinditom a DivX-el és indítás közben megáll! Még a programkezelőben sem tudtam leállítani a progit! Jó! Újraindítottam, akkro meg amikor el akartam indítani a filmet a Windiows Media Player-rel, akkor dolgozott aztán meg megállt az egész, dew akkor nehezen ebbe tudtam zárni a lejátszót! Miért csinálja ezt amikor este bekapcsolom! Egyszóval ilyen az egész:

Hazajövök rohanok a géphez, mert valami fontosat el akarok rajta intézni bekapcsolom és megáll! De ezeket a lefagyásokat amiket fent említettem azokat ritkán csinálja! Olyan minden 10,000. bekapcsolásnál áll meg miután belépett a fiókomba!


2011. jún. 26. 11:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Windows XP

Intel Pentium 4 Dual Core 3.0Ghz

Ati Radeon HD 5550 1GB

Alaplap: DDR2

Merevlemez 80Gb de levesz az op-rendszer így az alap: 75,6GB

DVD olvasó

a gépbe 4 ventinlátor található!

1 a tápegységnél

egy 15cm-es átmérőjű elől

egy a videókártyn és egy az alaplapon!

2011. jún. 26. 11:41
 2/13 anonim ***** válasza:

Szabad terület ? ha 2 vagy több particio van akkor a op rendszer részén .


tápod ?

2011. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ja igen! 2 partíció van és kb olyan 3-4 hete lett újratelepítve a gépem!


Nemtudom, hogy milyen a tápom és azt sem hogy mennyit fogyaszt, de kb olyan 450v!

2011. jún. 26. 12:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Winyó nem ad furcsa hangokat pl felpörög kattog


írtad hogy Mplayer nem volt a filmen hang

és divix lejátszó lefagyott


ideiglenesen kapcsold ki a hangkártyát

és ugy probáld

2011. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
WMPlayer-nél a film mellett egy x volt de a rokonom laptopján ugyan az a WMP volt és neki volt hang! A youtube-on volt hang tegnap este! És a merevlemez sem ad ki furcsa hangokat!
2011. jún. 26. 12:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Illetve várjunk csak! Amikor a gépet bekapcsolom felpörög az összes ventinlátor, és nem mindig ad olyan firu hangot! Hát hogy is fogalmazzam meg! Olyan turbolenciális hangot ad! Lehet hogy hülyén fogalmaztam de ilyen! Olyan mint amikor egy Audi vagy egy Ford focus felgyorsul, gyorsulás alatt olyan finom sípolásszerű hang van4 Ugyan ez van az én gépemnél is, de minden eszköze megfelelően működik!
2011. jún. 26. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:

turbo szerű hang winyora utal de nem biztos hogy az a hiba


hangkártyát ki kapcsoltad?

2011. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát!


Ha megmondod, hogy hol kell! De egyébként a you tube-on van hang! Alapvetőleg ez egy normális gép nem tudom, hogy mostanában miért fagy le! Ja igen! Még valamit kihagytam! Na akkor most összefoglalom az egészet:

Megnyomom a bekapcsoló gombot, , és egy félmásodperces hangot ad le majd utána egyből felpörög a az összes ventinlátor és utána kb egy olyan 0,2másodperc-el jön a turbolenciás hang az elmúlik és megy tovább a gép csendesen! Igen! Ennek az az egyik legnagyobb hátránya, hogy amikor este készenlétbe rakom akkor csak egy kis narancssárga lámpa világít és semmilye nem jár!(ventinlátor, tápegység...) És van amikor úgy alszom el mellette, hogy nem veszem észre, hogy be van kapcsolva!

2011. jún. 26. 15:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja és még a fél másodperces hang előtt hallom hogy valami felkapcsol, felpörögnek a ventik és jön a turbolenciás hang!
2011. jún. 26. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Hangkárya kikapcsolása


start-vezérlöpult-rendszer-hadver-eszközkezelö-


ott rákatimtasz jobb egérgombal a hangkártyádra és a tulajdonságok és ott az eszköz használata alul legördülö menübe

eszköz tiltása

2011. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!