Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul el ilyen lassan a...

Miért indul el ilyen lassan a gépem?

Figyelt kérdés
Hamar eljutok az asztalig bekapcsolásnál, de ezután kell várni egy kicsit, hogy tudjam használni. Az internet csatlakozója később jön be, sajátgép ikonjai helyett is csak zseblámpát kapok..de miután betölt rendesen, minden olyan gyors amilyen szokott, bejön a sajátgép és a net csatlakozó is. MsConfig-ban kiszedtem minden olyan alkalmazást, amit nem akarom hogy elinduljon rendszerindításnál. Mit lehet még tenni?
2011. jún. 7. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad töredezettségmentesíteni??
2011. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
víruskeresés(és ha talál,írtás) + vannak szemét szürők...érdemes kiszüretni a gépedből programmal a felesleges,pl.netről a böngészéssel lejövő hulladékot...Cookies mappa,Temporary Internet Files mappa,Temp mappa...ezeknek a tartalma mind törölhető...csak a tartalma,a mappák nem...
2011. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
torezedesseg , virus , sok adat
2011. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hetente egyszer töredezettségezek* vírusra én is gyanakodtam talált is 3 ártalmatlant de töröltem, adat annyira nincs sok rajta (24 gb)
2011. jún. 7. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem tommi lehet
2011. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!