Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul lassan a gépem?

Miért indul lassan a gépem?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom és legalább 2perc mire megjelennek az ikonok!Mivel gyorsíthatnám fel?Mit tegyek?
2011. márc. 24. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sok felesleges dolog van feltelepítve,gondolom számtalan winnel induló programok,van ilyen olyan karbantartó program de igazából nem lesz eget rengető változás bárki mond bármit... én format c-t javaslok mindenképp
2011. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyobb RAM, gyorsabb processzor.


Szoftveresen: Kivenni a sok automatikusan induló cuccokat, és heti rendszerességgel töredezettség mentesíteni Smart Defrag 2-vel. Ja és napiszinten futtatni a CCleanert

2011. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, miután újrahúztad :D
2011. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én 1x lemértem... 9 perc mire feláll az enyém -.-"
2011. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szval vegyem ki az egeret,a billentyűzetet,meg a Cd lejátszót?Ja meg a monitort :D (nem vok ám szőke...csak NŐ :D )

Köszönöm a gyors válaszokat:D

Mit hol találok?Azért írtam ide,hogy meló eltt ne azzal szórakozzak,hogy keresgélek!

Már jó pár dolgot eltávolítottam,de még mindig szar :D

2011. márc. 24. 18:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Format C kizárva :D
2011. márc. 24. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy a telepített programokkal van a baj, hanem azokkal amik a rendszerrel indulnak.


CCleaner: [link]

Smart Defrag 2: [link]


CCleanerbe, ha bemész: Eszközök > automatikusan induló programok - itt tudod letiltani a felesleges sz*rokat mint pl az updater-eket, meg miegymást.

2011. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a másik, hogy kicsit érteni kell hozzá mert baj is lehet a nemértésből :)
2011. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az automatikusan induló szoftverek kiiktatására a legjobb a Soluto.Elsőnek leméri milyen gyorsan indul be a gép, majd aztán egy táblázatba kimutassa melyik szoftverek feleslegesek, és azokat ha akarjuk ki iktathatjuk.
2011. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne ez kezdőknek tökéletes :)
2011. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!