Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassan 2 éves a gépem, szerint...

Lassan 2 éves a gépem, szerintetek ideje lecserélni vagy pár évig még jó lesz?

Figyelt kérdés

Szóval most lesz majd 2 éve,hogy megvettem, 100k volt.

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 5600+ proci

2,90 GHz

2 Gb RAM

ATI Radeon HD 4670 1GB

Mit kell még leírni hozzá? :D Szerintetek szar gép?


2010. júl. 30. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam,hogy Windows 7 Ultimate. Egyáltalán jó ehhez a W 7? Vagy más op rendszert tudtok ajánlani?
2010. júl. 30. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudjuk mi, hogy tudod-e használni?
2010. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

általában játékokra használom de a most megjelenő játékoknak nagy a rendszerigény,nagyrészt..ezért kérdeztem-_-

amúgy az ilen beugatós válaszok nem érdekelnek,nem kell az időd pazarolni:)

2010. júl. 30. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi a baj vele? :D
2010. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"általában játékokra használom de a most megjelenő játékoknak nagy a rendszerigény,nagyrészt.."


- És ha Te ilyen játékokkal szeretnél játszanai, de a gép nem elég erős hozzá, akkor mi a kérdés?


Ez sehol sem volt beugratós válasz, de mást aligha lehet válaszolni rá. Nekem pl. tökéletesen megfelelne egyi lyen gép, mert alig játszom vele, akkor is legfeljebb régi játékokat.

2010. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig ez a beugatós válasz tökéletesen rámutatott a lényegre. Ha neked megfelel, nekünk tökéletesen. Ha valamiben kevés neked, cseréld erősebre.

Operációs rendszer? Ha mindenáron Windows akarsz használni, ez a legjobb választás. Te milyen alternatívára gondoltál?

De ha már kérdezed, inkább FreeBSD vagy valamilyen Linux.

2010. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennél gyengébb gépemen simán futnak a legujjab játékok, de ha le akarod cserélni csak szolj nekem :D
2010. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még bőven jó 1 évig ha nem akarod full maxxon futtatni a játékokat és 1 kicsit értessz a dolgokhoz, hogy a te előnyödre dolgozzon az a masina és ne a hardver-gyártókéra... A windows7 meg röhögve elfut rajta..
2010. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!