Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A lassan 2 éves gépem csak...

A lassan 2 éves gépem csak sokadik kapcsolásra indul el. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amúgy Linuxos vagyok, vírusirtóra eddig sose volt szükségem (nem úgy mint anno a Windowsnál), fogalmam sincs mi lehet. Kb. 4-5 napja csinálja ezt. Van hogy 5. nyomkodásra, van hogy csak a 20.ra kapcsolódik be.
2008. dec. 30. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy csak a kapcsoló beteg.
2008. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem biztos, hogy haldoklik a tápod. Próbáld ki egy kölcsöntáppal, ha úgy rendben működik, akkor cseréld ki a sajátod.
2008. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálom a kölcsöntáposat :)
2008. dec. 30. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
nnekem is ez volt csakmire észre vettem mi a baj má besült a tápom
2008. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta a gépem. Én kicseréltem az alaplapi elemet és működött.
2008. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
dehogyis az alaplapon van a baj
2009. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nemtudom mivel lehet a baj, de nem a linuxxal fögg össze az biztos és nem is virussal. Nekünk egyalánt a linuxos és a windosos gépünk is ezt csinálta. Apám gépét ugy kelett elinditani hogy áramtalanitani kelett és utána indult csak, a hugomé meg az enyém meg folyamatosan kbekibe kapcsolással indult. Valami hardver hiba volt, Én mondjuk új gépet kaptam, Apámét meg elküldtük szervizbe, azok nem találtak hibát, aztán nemtudom apám valamit csináélt vele és azótta teljesen jó. Hugóméra meg valószinű valami frissités lennea megoldás.
2009. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Érinkezési hiba?? vagy nem ismeri fel rögtön a DLL-t
2009. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!