Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatom vissza, ha...

Hogyan állíthatom vissza, ha a ctrl+alt+del gomb kombinációt lenyomva nem az jelenik meg aminek kellene?

Figyelt kérdés
A ctrl+alt+del gombokat lenyomva egy ablak ugrik fel, aminek a felső sorában a Bal felső sarokban "Felhasználó", mellette "Azonosító", "Állapot", "Ügyfél neve", végül "Munkamenet" olvasható. Nem tudom az ablakot bezárni csak az esc-vel. É csak a "Kapcsolat bontása" és a "Kilépés" között választhatok. Hogyan tudom visszaállítani, hogy újra a feladatkezelő jelenjen meg?
2011. máj. 25. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ctrl+Shift+Esc-re mit lép?
2011. máj. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyanezt
2011. máj. 25. 08:52
 3/5 A kérdező kommentje:
itt egy kép [link]
2011. máj. 25. 23:21
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudok mit kezdeni vele, nem tudom visszaállítani sehogy!
2011. máj. 25. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami mocsok van a gépen. Eressz rá valami kártevőkeresőt.

Ha továbbra is semmi, akkor telepítőlemezzel csinálj javítást.

Esetleg töltsd le ezt, futtasd, és jelöld be az Options/Replace Task Manager pontot: [link]

Ha végképp nem megy, akkor az újratelepítésnél nincs jobb ötletem.

2011. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!