Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult le ennyire a gép?

Miért lassult le ennyire a gép?

Figyelt kérdés

Leírom pontról ponta, hogy mit csináltam a géppel.

-Átrendeztem a szobámat, és így a számítógép más helyre került. Ami nálam elég kockázatos, mert a vezeték nélküli internetem nagyon bizonytalan, ha mozgatom a gépet, bármikor elmehet a net, vagy nagyon lelassulhat.

-Utána bekapcsoltam a gépet és észrevettem, hogy elég kevés szabad hely van a c meghajtón, úgyhogy kitöröltem egy programot, amit a webcamerához töltöttem le még pár napja véletlenül.

-Utána megjelent egy ablak, valami registry mechanic és az ikonja is megjelent az asztalon, én kikapcsoltam.

-utána észrevettem, hogy nagyon lassú a net és nem jönnek be a weblapok rendesen, a regiszter machi bigyót hibáztattam és kitöröltem a gépről.


Azóta nem nagyon működik a net. Nagyon nagyon lassan és nehezen jönnek be a weblapok.


Mi lehet a baj?


Valaki segítsen, holnap kellene kezdenem egy munkát és kell hozzá a hibátlan internet kapcsolat. :(


Egyébként Youtube-ot is próbáltam, ott úgy van, hogy olyan, mintha lefagyna minden, aztán egyik pillanatról a másikra bejön a videó és jó gyorsan be is tölti, gyorsabban, mint ezelőtt, de mire bejön a weblap én agyvérzést kapok. :(


2011. máj. 15. 23:47
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
nekem ez a vodafon-os hordozható netem van
2011. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát majd akkor azt is megpróbálom, de nem ma. Mégegyszer köszi a segítséget mindenkinek, majd beszámolok, hogy mi lett a géppel... :)
2011. máj. 16. 01:26
 23/29 A kérdező kommentje:
Hát, nem talált semmilyen vírust... A gép még mindíg lassú, ide is alig tudok írni. A nethez a telepítő CD meg nem is tudom, hogy hol van. :(
2011. máj. 16. 01:34
 24/29 anonim válasza:

Amúgy milyen neted van: wifi-s vagy mobilnet.

Töltsd le ccleaner nevű programot (piriform.com), aztán futtass le egy elemzést, ha az megvan akkor pedig nyomj a Tisztítás futtatása gombra.

Ez a program leszedi a nem használt/felesleges fájlokat és a fájl töredékeket.

2011. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Hát a gép még mindíg sza*r, nagyon le van lassulva, így nem tudok rajta csinálni semmit se, még a gyk-t is alig hozta be lefagyás nélkül, csoda, h tudok ide még írni.


Megvolt az Antivirus, az internetes csomag újratelepítése, és az a tisztításos izé is.


De még mindíg sza*r... Egyéb ötlet? :(

2011. máj. 18. 15:38
 26/29 M@x válasza:
operációs rendszer újratelepítése?
2011. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Nekem van registry mechanic a gépemen,és tökéletesen működik.Nem biztos hogy vírust kapott el,mert van amikor,egy program,vagy más alkalmazás telepítésénél,felajánlja hogy felteszi ezt is, és ha az ember figyelmetlenségből elfogadja, már fel is telepítette,anélkül hogy szüksége lenne rá. Én a nem túl szakszerű törlésre gyanakszom,lehet hogy csak a letöltött .exe fájlt törölte,és nem uninstallálta? Mivel vodás a net-je,még az is lehet,hogy elhasználta a limitet,az akkor nagyon le tud lassulni. Ezek csak találgatások részemről.



Mivel a szavaiból érthető hogy kezdő,én ezekre is gondolnék. Ha az Avast-ot megfelelően frissítik szerintem nem is kell jobb nála,esetleg egy trojanremover.

2011. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Operációs rendszert nem tudok újratelepíteni, mert ahhoz túl béna vagyok.

Nem vodás netem van, hanem vezeték nélküli net, korlátlan használattal, asztali sz.gép

2011. máj. 20. 15:38
 29/29 anonim válasza:
Töltsd le a networx programot ha tudod, ez megmutatja az aktuális sebességforgalmad, ha éppen nem töltesz semmit,és nem használsz semmit,és mégis van adatforgalom,akkor lehet hogy használják a géped. Néhány száz byte megengedett,de ha több akkor gázos. Egyébként küldtem prv e-mailt,ha tudod nézd meg.
2011. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!