Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult le ennyire a gép?

Miért lassult le ennyire a gép?

Figyelt kérdés

Leírom pontról ponta, hogy mit csináltam a géppel.

-Átrendeztem a szobámat, és így a számítógép más helyre került. Ami nálam elég kockázatos, mert a vezeték nélküli internetem nagyon bizonytalan, ha mozgatom a gépet, bármikor elmehet a net, vagy nagyon lelassulhat.

-Utána bekapcsoltam a gépet és észrevettem, hogy elég kevés szabad hely van a c meghajtón, úgyhogy kitöröltem egy programot, amit a webcamerához töltöttem le még pár napja véletlenül.

-Utána megjelent egy ablak, valami registry mechanic és az ikonja is megjelent az asztalon, én kikapcsoltam.

-utána észrevettem, hogy nagyon lassú a net és nem jönnek be a weblapok rendesen, a regiszter machi bigyót hibáztattam és kitöröltem a gépről.


Azóta nem nagyon működik a net. Nagyon nagyon lassan és nehezen jönnek be a weblapok.


Mi lehet a baj?


Valaki segítsen, holnap kellene kezdenem egy munkát és kell hozzá a hibátlan internet kapcsolat. :(


Egyébként Youtube-ot is próbáltam, ott úgy van, hogy olyan, mintha lefagyna minden, aztán egyik pillanatról a másikra bejön a videó és jó gyorsan be is tölti, gyorsabban, mint ezelőtt, de mire bejön a weblap én agyvérzést kapok. :(


2011. máj. 15. 23:47
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De nem találom. eholsem. Egyébként meg a telepítés mindjárt véget ér, akkor most mi legyen? Össze vagyok zavarodva.... :S
2011. máj. 16. 00:43
 12/29 anonim válasza:
start menü -> keresés -> fileok mappák és beírod hogy Avast. ahol a vége három betű exe azt megnyomod
2011. máj. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam. Csak két (nem működő) parancsikont talált. :S
2011. máj. 16. 00:46
 14/29 anonim válasza:

az AVASAT is jó, nem baj ha telepítetted

futtasd le az egyiket

2011. máj. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
*avast
2011. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

Nem baj ha még avas az avast :D


Valszeg valaki vagy te letörőlted uninstallálás helyett és filetöredékek vannak meg csak, amik lehet nem engedik a nodot. Ekkor egyesével kell letörölni a fileokat.

2011. máj. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Hát, az AVAST antivirus rejtélyes körülmények között eltűnt a sz.gépről, hiába keresem mindenhol, mindenhogyan, nem találom, úgyhogy le is tettem róla, hogy azt valaha is használni tudom.

Az ESET-et már "beüzemeltem", már keresi a vírusokat, egyenlőre nem talált egyet se a C meghajtón, most van 88%-on.


Remélem sikerrel járok és sikerül megcsinálni a gépet, különben holnap elhalálozok. :D

Köszi a segítséget, nagyon aranyosak vagytok!


Ha valami balul sül el, vagy a gép továbbra is "fagyos", akkor írok ide, hátha itt lesz még valaki... :D

2011. máj. 16. 01:00
 18/29 anonim válasza:
még egy kicsit vagyok
2011. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Mielőtt mindenki eltűnik, még egy kérdés:


Ha az antivirus nem talál semmit, vagy talál, és "ki is irtom", de még mindíg lefagy a gép, akkor mi a 'B' terv? Lehet még más gond is a vírusokon kívül?

2011. máj. 16. 01:05
 20/29 anonim válasza:

leggyakrabban ez a vírus miatt van

még azt megpróbálhatod, hogy újratelepíted a progit amit a nethez adtak (legalább is nekem van hozzá)

2011. máj. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!