Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassult le ennyire a gép?

Miért lassult le ennyire a gép?

Figyelt kérdés

Leírom pontról ponta, hogy mit csináltam a géppel.

-Átrendeztem a szobámat, és így a számítógép más helyre került. Ami nálam elég kockázatos, mert a vezeték nélküli internetem nagyon bizonytalan, ha mozgatom a gépet, bármikor elmehet a net, vagy nagyon lelassulhat.

-Utána bekapcsoltam a gépet és észrevettem, hogy elég kevés szabad hely van a c meghajtón, úgyhogy kitöröltem egy programot, amit a webcamerához töltöttem le még pár napja véletlenül.

-Utána megjelent egy ablak, valami registry mechanic és az ikonja is megjelent az asztalon, én kikapcsoltam.

-utána észrevettem, hogy nagyon lassú a net és nem jönnek be a weblapok rendesen, a regiszter machi bigyót hibáztattam és kitöröltem a gépről.


Azóta nem nagyon működik a net. Nagyon nagyon lassan és nehezen jönnek be a weblapok.


Mi lehet a baj?


Valaki segítsen, holnap kellene kezdenem egy munkát és kell hozzá a hibátlan internet kapcsolat. :(


Egyébként Youtube-ot is próbáltam, ott úgy van, hogy olyan, mintha lefagyna minden, aztán egyik pillanatról a másikra bejön a videó és jó gyorsan be is tölti, gyorsabban, mint ezelőtt, de mire bejön a weblap én agyvérzést kapok. :(


2011. máj. 15. 23:47
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Nálam volt ilyen. Egy vírusírtónak álcázott trójai downloader vana gépeden. Magyarúl vírus. uninstalláld le azonnal azt a progit és szedj le egy felhő alapú vírusírtót és írtsál ki mindent.
2011. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Fú, de jó lenne, ha akár csak egy szót is értenék abból, amit mondasz... :(


Milyen programot kell leszedni, mi a neve? Vagy mit keressek és hol?


És mit kell telepíteni? Légyszi segíts. :(

2011. máj. 15. 23:58
 3/29 anonim válasza:
Azt a felhős részt én sem értem. A lényeg, hogy töröld le minél előbb. Szedj le egy vírusirtó programot, én a NOD32-öt használom.
2011. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

tölts le egy vírusirtó programot valahonnan, azt telepítsd

ha megvan csinálj vele egy víruskeresést, a program elvégzi a többit (tipp: ne csak karanténba tedd majd a vírust,hanem töröltesd a progival)

2011. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Najó. Szellemi fogyatékos vagyok, vagy legalábbis, ga számítógépről van szó. Kicsit részletesebben írjatok és úgy, mintha egy Autistával beszélnétek.


Egyébként az eddig válaszokat és segítséget nagyon köszi!


(nem tudom, milyen progról beszéltek, mármint mit kellene letörölnöm? A registry mechanic-ot? mert azt már rég letöröltem)


És tudnátok mondani olyan webalop, ahonnan biztonságosan letölthető egy jó, magyar nyelvű vírusírtó?


:(:(:(

2011. máj. 16. 00:18
 6/29 anonim válasza:

[link]

innen töltsd le: ESET NOD32 Antivirus

ez egy vírusirtó program, ha jól emlékszem 30 napig ingyen használhatod (utána sem kötelező megvenni, bőven elég letörölni)


ezt feltelepíted(installálod), elindítod, megadod neki, hogy melyik meghajtót (ha több van) akarod ellenőriztetni és elindítod az víruskeresést

ha van vírus a gépen jelezni fogja, ad majd opciókat, hogy mit csináljon a talált vírussal, itt majd a törlést válaszd

ennyi

2011. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, egy angyal vagy!

Már töltöm is lefele, remélem sikerül és nem bénázom el.

2011. máj. 16. 00:29
 8/29 anonim válasza:

nem tudod elrontani

arra figyelj oda, hogy ha talál vírust akkor ott meg is áll a keresésben és csak akkor megy tovább, ha megadtad neki, mit csináljon a talált vírussal

sok sikert

2011. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Azt írja, távoltsam el az AVAST antivirust, de nem találom sehol. Vezérlőpult, programok eltávolításában nincs, program files mappában nincs. Help! :D
2011. máj. 16. 00:38
 10/29 anonim válasza:
Akkor már van a gépeden vírusírtó. Az AVAST még jobb is mint az ESET. Keresd meg a progik között és futtasd !
2011. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!