Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki, aki ért a gépekhez,...

Valaki, aki ért a gépekhez, légyszi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy hülye vagyok a technikához, de remélem érthető lesz, amit elmondok.

Tehát nekem van egy drága jó asztali gépem, ami minden bajom forrása... Win7 fut rajta.

Tehát néha gondol egyet, aztán megadja magát. Tehát be akarom kapcsolni, eljut a "Windows indítása" szóig, de itt megáll.

Se előre, se hátra. Aztán, ha újra hazsználni akarom, újra kell raknom...

Elegem van már, hogy szinte naponta kell újrarakni.

Most meg már ha újre kell indítani ( pl.: vírusírtó), akkor már nem is indul újra, hanem megint beáll az üres állapot...


Most mit tegyek ? Másikat venni nagyon nehezen tudok, nincs sok pénzem most, de elengedhetetlne a család számára a gép...


2011. máj. 10. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
talán el kéne vinni egy szerelőhöz, aki ért is hozzá...
2011. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is értek hozzá :D de hogy fizikailag sem láthatom így nem az igazi :)
2011. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen új gép? Amúgy én vagy táp, vagy merevlemez hibára tippelek.
2011. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, asszem a 4. évét tapossa.


Nekem ismerősöm valami integrált videokártyát mondott.

Na, most akkor vajon megmenthető a gép ?

A fent említett okok miatt...

2011. máj. 10. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem fogja tudni neked biztosra megmondani senki. Szerintem nagyon valószínű, hogy a Win7-el van a baj.


Úgy zárhatod ki a hardverhibát, hogy nem a Win7-t indítod, hanem mondjuk egy linuxos live-cd-t. Ha azzal nincs probléma, akkor szoftverhiba, szar a windows, vagy legalábbis valami nem tetszik neki a gépeden. Innen lehet tovább lépni. Linuxos live-cd-k vannak a szoftverbázison is pár száz megástól a 700 megásig válassz egyet, írd ki cd-re, rakd be a gépbe és állítsd be a bios-ban, hogy cd-ről bootoljon.

2011. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!