Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszatelepíteni?

Hogy tudom visszatelepíteni?

Figyelt kérdés
Véletlenül kitöröltem egy programot, ezért ha felmegyek a netre nem nyilik meg a freemailem, és a citromailem sem. Nem tudom hogy milyen programot töröltem ki, talán a levelezéssel kapcsolatos windows programot? Segítsetek.
2011. ápr. 26. 18:47
 1/5 anonim válasza:

"levelezéssel kapcsolatos windows programot"? :D


Leírhatnád egy kicsit konkrétabban, hogy hogy nem nyílik meg az a freemail egész pontosan. Mit csinál, ha meg akarod nyitni? Mit ír ki? stb.

2011. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és egy másik kérdés, hogyan szoktál Te törölgetni? Ugye nem manuálisan kitörölsz könyvtárakat mondjuk Total Commanderben? :P
2011. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért töröltem, mert felraktak nekem egy tűzfalat, ami miatt alig moccant a gép, fél óra kellett,mire bejutottam a netre. A start menü programokban töröltem ezt, viszont a tűzfalat a vezérlőpult,programok törlése.

A neten beirom az e-mail cimet, www.freemail.hu, na és sokáig nem csinál semmit, nem ir ki semmit, csak azt hogy kész, de a képernyő nem jelenik meg a szokásos oldal, bekérkezett levelek.

2011. ápr. 26. 19:37
 4/5 anonim válasza:

"Azért töröltem"


Azért... de mit?


"mert felraktak nekem egy tűzfalat, ami miatt alig moccant a gép"


Nem tudom mit raktak neked fel, de a tűzfal nem szokta megfogni a gépet...


"csak azt hogy kész"


Na és nem ír ki előtte még valamit, hogy mondjuk valami betöltve? Még mielőtt kiírná, hogy betöltve. Ezt simán meg is foghatja valami, amit le kell majd irtanod, ha ez a helyzet, de van még más lehetőség is, ami foghatja. Egyébként a freemail se feltétlenül elérhető, mondjuk az a legritkább, hogy nem elérhető.

2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mit töröltem :( , de már nem fontos, mert megnéztem mit ir ki, a freemail a " kész " előtt, és most bejön rendesen a lap és a leveleim, tudom használni. Nagyon aranyos vagy hogy megpróbáltál segíteni, nem tudom mi történhetett, de most megoldódott. Ezer köszönet. :)
2011. ápr. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!