Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszatelepíteni...

Hogyan lehet visszatelepíteni windows 7 -re az internet explorert?

Figyelt kérdés
Töröltem a Program Files\Internet explorer mappa nagy részét. (vírus miatt). Szeretném visszaállítani az internet explorert, de sehogyan sem tudom. Hiába telepítem, az Internet Explorer mappába nem kerülnek vissza az eredeti fájlok, az indítóikonok sincsenek meg.
2010. febr. 26. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt telepítsd fel:

[link]

Letöltés:

[link]

[link]

2010. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A sima visszatelepítés nem működik:


Szóval angol windows 7 oprendszeren sikerült törölnöm az internet explorer indítóikonjait a start menüben, a tálcán is. Ezenkívül töröltem a Program Files\Internet Explorer mappa fájljainak többségét (köztük az .exé -ket is), szóval maradt benne 4 fájlocska. Ezt a törlést sajnos egy Win32.Cryptik...trójai miatt csináltam. Gondoltam, hogy majd letöltöm az IE-t, és visszatelepítem. Hát nem tudtam. Az Internet Explorer8_En_Full_setup.exe futtatása után látszólag simán elindul a telepítés, amikor befejeződik, kiírja hogy a telepítés sikeresen végbement, és kér egy újraindítást. Azonban újraindítás után minden a régi. Az indítóikonok nincsenek sehol. Az Internet Explorer mappában továbbra is csak az a 4 file van meg. Még szerencse, hogy van Operám! De a lányom miatt kellene az explorer is.

2010. febr. 26. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az minek neki? Bármely más kereső szebb, gyorsabb, BIZTONSÁGOSABB!!
2010. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nekem kell az Internet Explorer!
2010. márc. 1. 05:54
 5/5 A kérdező kommentje:
A probléma úgy oldódott meg, hogy a win7 telepítőlemez javítókonzolja segítségével "kijavítottam" az egész windows7-et.
2010. aug. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!