Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használ valaki nCore oldalon...

Használ valaki nCore oldalon ratio mastert?

Figyelt kérdés
itt most megírhatod,senki se tudja ki vagy mi vagy
2011. ápr. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem.
2011. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Én nem használom, de neked sem ajánlom. Én már nem egy ilyen élősködő aránycsaló férget jelentettem. Ki is rúgták őket.


Ha sz@r az arányod vegyél feltöltést, vagy bérelj seed szervert. Az nCORE -on rengeteg ingyen torrent van, szedd azokat. Senkit sem fog érdekelni, ha nem seed -eled vissza. Viszont aki aránycsalással rombolja az nCORE torrent közösségét, hamarabb kint találhatja magát, mint más tracker -ekről..

2011. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem aki már bejut nc-re ép ésszel nem kockáztat. én úgy vagyok vele, hogy még a legf.sabb cuccokat is le lehet tölteni, mert vki mindig seedel. én nem baxnám el egy kis + feltöltés miatt. pluszban nem szoktam járatni a gépet seedelésért, mégis jó az arányom extra szir-szarok nélkül is.
2011. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van akkor még a gondolatot is offolom... vettem sms-be egy gigás szerót egy napra (60ft) azzal tolok fel pár gigát amennyit csak tudok azt ha szarul állok majd még veszek szerót ez nem pénz érte
2011. ápr. 10. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem töltesz le minden xart akkor tudod szinten tartani.
2011. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!