Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam itt, az oldalon,...

Olvastam itt, az oldalon, hogy vannak olyanok, akik úgy oldották meg a zsíros haj problémáját, hogy gyakori mosás helyett egyre ritkábban mosták a hajukat. Erről kéne egy két info. Tényleg használ?

Figyelt kérdés

Meddig tart ez a folyamat, amíg a haj hozzászokik, hogy ritkán mossák?

Nagyon igénytelen olyankor az ember?(Pl én 3 naponta mosom a hajam)

Rövid hajnál is működik-e?(Fiú vagyok, szembefésülős hajjal)

Tényleg hatásos ez a módszer?


2009. dec. 27. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
több fodrásztól is hallottam h a gyakori hajmosás nincs összefüggésbe a hajzsírosodással
2009. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron kipróbáltam, nem vált be. Másfél hónapig mostam a hajam csak hetente a heti 2-3 helyett, és semmi változás nem volt.
2009. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, én is a 3 naponta történő mosásról szoktattam át a hajam, így elég 5-6 naponta megmosnom. Nem rövid időszak és nem pikkpakk sikerül, de próbáld a lehető legritkábban megmosni. Néha persze én sem bírom ki, vagy ha olyan esemény van, akkor nem húzom nagyon ki, de a hajad idővel hozzászokik. Ez hosszú folyamat, nem pár hétről van szó, hanem inkább hónapokról. Egyénfüggő. Van akinek be se válik, de nekem és sok ismerősömnek igen. Ilyenkor érdemes sapkát hordani, ha nagyon zavar. Sok sikert!
2009. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap mostam a hajamat és, ha elfelejtettem egyik nap nagyon zsíros lett utána.:S Sikerült hozzá szokja ahoz, hogy 2naponta mosom a hajam és most, hogy szünet van már 3 naponta mosom a hajam!:) Már nem olyan zsíros és csak 3. napnál kezd zsírosodni. Kicsit nehéz megállnom, hogy ne mossam meg, de szeretném elérni azt, hogy 4naponta mossam. Amikor sampont váltok, akkor is zsírosodik. Szóval fontos, hogy mindig ugyan azzal a samponnal mosd. (én gyógynövényes használok:)
2009. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na énmeg naponta mosok hajat, deha egyhétig nem mososk sem zsírosodik be. azért mosok mindennap hajat mert szörnyű, tartástalan, lapos szar. ezért mindennap megkell mosnom és beszárítanom. ja és még vmi. töredezett hajvégem sincsen. (mikvannak?)
2009. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd meglátom. Csakmert ígyis mindig szekálnak hogy mossak már hajat, nem hogy ha még el is kezdem. Azért sokat segítettetek:)
2009. dec. 28. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy sikerült:D

kevésbé zsírosodik:)

2010. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!