Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné megvenni ezt a process...

Megérné megvenni ezt a processzort?

Figyelt kérdés

AMD Phenom II X4 965 Socket AM3 ez lenne az...(2magos)


A mostani processzorom egy AMD Athlon 3200+ 2Ghz (1magos)


A Phenom ugye 2 magos de én ezt kevésnek tartom.

Vélemények? Max 35öt költenék rá.


2011. ápr. 5. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az athlon helyére nem fogod tudni belerakni...
2011. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerinted minek van a nevében az x4? az a processzor 4 magos...
2011. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mégis csak 2Mb Chance-t ír... amugy meg erős alaplapom van ami támogatja az AM3-at is szal belemegy.
2011. ápr. 5. 16:48
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja elnézést az csak a másodlagos gyorsítótár :)
2011. ápr. 5. 16:49
 5/16 anonim ***** válasza:

4 magos

am megéri, jó cucc.

ha ugyanolyan árban van, akk Black verziót vedd, lehet h ugyanolyan órajelű, de tuningbarátabb, és pont emiatt nagy valószínűséggel jobb gyártási minőségűt fogsz ki

2011. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen Black Editiont akarok venni már a hűtés miatt is.
2011. ápr. 5. 17:00
 7/16 anonim ***** válasza:
az szorzó zár mentes, vagyis anélkül tudod emelni az órajelét, hogy a többi fosnak növelnéd az órajelét :D
2011. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Yo!


Összegezve az előző hozzászólásokat :)


A Phenom II X4 négy magos processzor. A black edition processzorok hűtő nélkül kerülnek a polcra, cserébe szabadabb kezet kapsz tuning terén ("az szorzó zár mentes, vagyis anélkül tudod emelni az órajelét, hogy a többi fosnak növelnéd az órajelét :D")


Saját kiegészítésem:

Mivel a processzor hűtés nélküli, így azt sem rossz beszerezni, persze csak akkor, ha nem szeretnél tükörtojást sütni :)


Alaplapot is venned kell, ha szeretnéd belepréselni a processzort :).

Mivel DDR3 memória modulok mellett kevesebbet fogyaszt, úgy 10%-al, mint DDR2 modulok esetén, nem egy utolsó ötlet a DDR3-as memória sem.

Azt hiszem, itt abba is hagyhatom, messze átlépted a 35E Ft-os keretet.

Tehát, csak a processzor önmagában nem lesz elég :)

2011. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nah akkor én jövök :D az Alaplapm támogatja az AM3-as foglalatot, Ha a black edition nem tartalmaz hűtőt(már pedig én úgy olvastam...) akkor veszek hozzá egy 5k értékben,(ennyit még rászánok) a DDR2 DDR3as résznél a RAMomra utáltál?
2011. ápr. 5. 17:24
 10/16 mate0117 ***** válasza:
más nem lehet ddr2/ddr3 :)
2011. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!