Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4 giga RAM-ot vegyek vagy egy...

4 giga RAM-ot vegyek vagy egy jó processzort? RAM vagy jó proci? Egyébbként egy AS GTS 450 TOP-hoz kéne az egyik minél előbb, csak nem tudom melyiket érdemesebb előbb megvenni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előbb a processzort.(szerintem)
2011. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem tudjuk most mennyi RAM-d van és milyen processzorod

ezeket áruld el :D

2011. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon,nagyon,nagyon,nagyon bénák :D

Processzor:Intel Pentium 4 630 Prescott (Socket LGA 775) 1 magos 3,0 GHz


RAM(memória):1 GB RAM :) keményen ennyi XP DDR 200,8 MHZ

2011. jan. 3. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Előbb a procit, aztán a ramot. Áldozz egy kicsit többet a procira, a ram bővíthető később, 2 giga is bőven elég.
2011. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ja először proci, de DDR2-s RAM-t régen találtál 2-3 ezer forintért...max 5 ezerért tudsz venni egyet

és kettő több mindenhez elég már, bár 3-4 gigával már komolyabb.

2011. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én előbb RAM-ot vennék, szerintem az a szűk keresztmetszet.
2011. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán alaplapot... :P

Ha jól látom DDR memória megy bele, és ebből arra merek következtetni, hogy régi darab, vagyis több magos processzort nem támogat. De ha leínád pontosan a fajtáját talán jobb lenne... :P

2011. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

oké. :D

Alaplap:Gyártó:FUJITSU SIEMENS Modell: P5SD1-FM2 (LGA 775)

2011. jan. 4. 15:56
 9/11 Hintalow ***** válasza:

Ha jól néztem neten, abba a lapba csak 1 magos processzorok tehetőek, így max egy kicsivel magasabb órajelűt szerezhetnél bele, ami szinte nem is hozna észrevehető javulást.

Memóriából 2 gb-nál többet szintén felesleges beletenni, nem használná ki (ráadásul a ddr ramot manapság aranyárban mérik)

Ezen a konfigon akármennyit újítassz, aránytalanul gyenge és régi lesz az írt videókártyához képest, processzorlimitbe fog ütközni.

Ezzel a konfiggal 2006-2007 -ig megjelent játékokkal lehet játszani, késöbbiekkel csak erős kompromisszumokkal (minimum grafika) vagy még úgy sem.

2011. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem írni alaplapokat amik olcsóbbak inkább, és jók is lennének? Előre is köszi.
2011. jan. 6. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!