Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor mondatom magamról h...

Mikor mondatom magamról h értek a számítógépekhez?

Figyelt kérdés

Mondjuk rá h 1 haladó szinten.Magam raktam össze a gépemet(hardwer softwer)használok és ismerek elég sok softwert.Elég tájékozottnak mondanám magamat modjuk pl. grafikus kártya téren.Néhol van pár hiányosságom,hisz amit tudok saját magam képzésével tudom.

És hát a kérdés most értek az informatikához v sem?kell tunom/jártasnak kell lennem C nyelvben HTML-ben és mág jópár dologban h ezt mondhassam magamról?(mivelhogy nemsokára kikerülök a nagybetűs életbe ha nem sikerülne a fősuli és hát lehet gépekkel foglalkoznék-természetesen nem programoznék)


2011. jan. 30. 23:18
1 2
 11/18 czibles ***** válasza:
számomra ha már valaki nem teszi fel azt a kérdést, amit a google első helyen dob ki, akkor ő már ért a gépekhez (felhasználói szinten).
2011. jan. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:49


Amit felsoroltál annak énis vágom(és csinállom is a 90%-át)ECDL-em megvan,de hát igen nemsok értelme van...

A softver és hardver-ért elnézést,mikor leírtam még nem tudtam h angolul vagy magyarul szeretném leírni.

jah és kössz a normális hangvételű kommentekért.

2011. jan. 31. 09:46
 13/18 anonim ***** válasza:

Ahogyan az egyik elottem szolo is irta: Soha.

Szerintem kezdo az az ember, aki tudja hogy nem ert hozza.

Profi viszont az aki mar nem csak a Szamitogepekhez nem ert , hanem tisztaba van vele hogy az egegyatta vilagon semmihez sem ert.


Papir nem szamit semmit. Egy atlagos egyetemen frissen vegzett programozo vagy mernok infos tudasa nevetseges.

Barmelyik egyetemet el lehet vegezni, ha van eleg idod es szorgalmas vagy.

2011. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó emberek! Vegyétek már észre: a kérdező azt akarja kiprovokálni és olvasni, hogy ő mennyire szuper! Csak dicsérjétek, hadd hizzon őkelme!
2011. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:41

hozzaszolast folytatvan:


Az hogy ossze tudod rakni a szamitogepedet, meg tudsz torrentezni, meg par programot hasznalni az nem sok semmi.


Attol hogy fel telepi valaki egy Ubuntu-t az nem lessz egyenlo azzal hogy ert a linux-hoz.Attol hogy tudod hasznalni a Photoshopot nem leszel grafikus. Attol hogy ossze tudsz tagkolni valamilyen program nyelven egy nagyabol mukodo programot, meg nem leszel fejelsto. Attol hogy a ismeroseid(akik kevesebbet tudnak mint te) azt mondjak hogy te aztan ertessz ehez, meg midnig 0 a tudasod.


Lehetne hosszasan sorolni mogy mik azok a felteltek ami utan az mondhatand hogy mar elered a kezdo szintet. Szerintem akkor kezdessz kicsit is erteni barmihez is mikor mar nem merul fel benned a tema idito kerdes.

2011. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:10


Sajnos elég rosszul látod a dolgokat.Véletlenül sem az egóm növelése a cél.Próbálltam úgy fogalmazni h ez senkinek ne forduljon meg az agyában de látom te csak a negatívumot látod mondjuk 1 ilyen kérdésben.Utolsó egyetértek az összes példáddal kivéve a Linuxossal.Aki fel tudja telepíteni mondjuk a windowsot az használlni is tuja szerintem.

2011. jan. 31. 12:33
 17/18 anonim ***** válasza:

Attol hogy fel telepited a windowst nem fogod tudni beallitani rajta a "Active Windows Trackin"-et pedig anelkul eleg szarul hasznalhato a GUI. Jo a windows nem jo pelda mert tul van bonyolitva, es egyszeru emberek szamara hasznalhatatlan.


Aki pl fel telepit egy Gentoo linxuot mar eleg sokat tanul, mar csak a telepitesbol is.

2011. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elég jól állok ezen az oldalon szerintem:

[link]

Soha nem tanultam sehol!

De amikor 2 végzős informatikus 8 óra buherálás után azt mondta vigyem szervizbe a gépem és más nap az ismerősöm 5 perc alt működésbe hozta. Megfogattam, hogy az életben nem költök szerelőre. Most már Én javítok másoknak másod állásban de nem értek hozzá! Linuxról fogalmam sincs Angolhoz fordító gépet használok viszont még nem volt panasz arra amit megcsináltam. Ja és hangsúlyozom másod állás.

2011. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!