Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 67 fokos processzor hőmérsékle...

67 fokos processzor hőmérséklet nagyon magas?

Figyelt kérdés
Sima egymagos 2,8as intel celeron proci. Nem tudom sehogy sem levenni róla hűtőt, biztos poros és az lehet megoldaná. Nem tudja valaki hogy hogy kell?
2011. jan. 30. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ha poros akkor fogod veszel egy légsprayt vagy ha van valami autószerelő ismid vagy olyan akinek van kompresszora és azal remekül ki lehet tisztítani
2011. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hányas a foglalat? Én S 478-at két hete pucoltam.A bordák teljesen el voltak rakódva a portól.
2011. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De nem árt a processzor felületét is néha tisztítani éa a hűtőét majd vékonyan bekenni ezüstpasztával.
2011. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

60 fok felett lassan de biztosan károsodik a proci. 60 fok alatt nincs semmi gond.


Én mindenképpen kompresszorral javasolnám kifújni, mivel az tényleg _csak_levegő_, míg a sűrített levegő spray az szar hajtógázas, _kondenzál_ tehát elektronikára életveszélyes!

2011. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kimondottan számítógéphez kapható, sűrített levegős spray-t. Az arra van kifejlesztve, biztos nem árt neki, hajtógáz ide vagy oda. Bár a kompresszor mindenképp olcsóbb megoldás.


Az is igaz mondjuk, hogy a port szívni illik, nem fújni. Ennek ellenére még számtech szervizekben is fújják.

2011. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"a port szívni illik, nem fújni. Ennek ellenére még számtech szervizekben is fújják."


Egy, fújod a port és beszívod? Befújhatod olyan helyre is ahol meg nem lesz jó.Pld a golyóscsapágy golyói közé.

2011. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szétszerelem teljesen a gépet ha tisztítom. Vili hogy a coolert magát leszedem és szívóm (mármint a turbinát).
2011. ápr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én speciel túszelepes punpával tisztítom mert az a legegyszerüb hisz mindenkinek van pumpa a közelbe, ha meg nincs akkor a szomszédnak akad egy :D
2012. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!